Sanatorium Uzdrowiskowe Wital

Promote
your accommodation facility!
Accommodation site in the database since: 2010-11-04
Category:
sanitarium
Address:
Goldap
ul. Wczasowa 7
19-500 Gołdap
voivodeship warmińsko-mazurskie
Poland
e-mail address:
send a question
Website:
www.sanatorium.com.pl
Telephone:
(87) 615-xx-xx Show
 • Description

  Zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „Wital”, pięknie położonego nad Jeziorem Gołdap, w otoczeniu Puszczy Rominckiej. Jako uzdrowisko klimatyczno-borowinowe bazujemy głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość tutejszych wód gruntowych, które na większych głębokościach posiadają cechy wód mineralnych i solanek. Aktualne badania potwierdzają, że jesteśmy Sanatorium o najczystszym powietrzu w całej Polsce.
  Baza hotelowa i zabiegowa powstała w wyniku adaptacji byłej siedziby Goeringa „Robinson”. Dysponujemy ponad 500 miejscami hotelowymi w pokojach 2- i 3-osobowych - wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym. Piękny sosnowo-świerkowy las zapewnia szczególny mikro klimat.
  Nasza kuchnia daje możliwość poznania znakomitych potraw regionalnych, a także specyficznych diet . Oferujemy też dietę „1000 kcal” - umożliwiającą szybkie zredukowanie nadwagi lub otyłości.
  Kuracjusze korzystają z nowoczesnej i wszechstronnej bazy zabiegowej, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe oraz bezpieczne leczenie o wysokiej skuteczności.
  Specjalizujemy się w leczeniu chorób narządu ruchu, górnych i dolnych dróg oddechowych, układu krążenia oraz schorzeń psychosomatycznych . Oferujemy zabiegi z następujących dziedzin: światłolecznictwo, elektrolecznictwo, magnetoterapia, ultrasonoterapia, hydroterapia, balneoterapia, aerosoloterapia, kinezyterapia, masaż leczniczy, termoterapia i krioterapia miejscowa (azot) oraz krioterapia ogólnoustrojowa (kriokomora niskich temperatur). Posiadamy także całoroczny kryty basen z natryskami
  i masażem do zajęć kinezyterapeutycznych.
  Naszą kadrę stanowi profesjonalny, wykwalifikowany personel. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami, takimi jak lekarz rehabilitacji medycznej, balneolog, neurolog, ortopeda, internista, pulmonolog, laryngolog i psycholog.
  W wolnym czasie nasi goście i kuracjusze mogą skorzystać z atrakcyjnych wycieczek do wartych obejrzenia miejsc położonych w Gołdapi i okolicach, np. mosty w Stańczykach, piramida w Rapie, widokowa kolej linowa na Pięknej Górze, Tatarska Góra, „Safari Północy” i wiele innych. Organizujemy też wycieczki do Wilna.
  At the disposal of guests:
  Swimming pool, Place for a bonfire
  Conveniences:
  Conveniences for the disabled
  For car driving guests:
  Parking space
  Highlights for children:
  Playground
  For business:
  Conference room
  Internet:
  Internet
  Meals:
  Meals (Breakfast)
 • Contact form

  Refresh the picture

  Did you know you can send the same enquiry to multiple adverts
  ?

  Check the Multiple Inquiry option!

  To be able to use theMultiple Inquiry option, log in to eholiday.pl

Other types of accommodation sites in this place:

Roll down

Roll up


Trwa ładowanie