Sanatorium Uzdrowiskowe Wital

Promote
your accommodation site!
Accommodation site in the database since: 2010-11-04
Category:
sanitorium
Address:
Sanatorium Uzdrowiskowe Wital
Goldap
ul. Wczasowa 7
19-500 Gołdap
voivodeship warmińsko-mazurskie
Poland
email address:
Ask a question
Webstie:
www.sanatorium.com.pl
Telephone:
(87) 615-xx-xx Show number
 • Description

  Zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „Wital”, pięknie położonego nad Jeziorem Gołdap, w otoczeniu Puszczy Rominckiej. Jako uzdrowisko klimatyczno-borowinowe bazujemy głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość tutejszych wód gruntowych, które na większych głębokościach posiadają cechy wód mineralnych i solanek. Aktualne badania potwierdzają, że jesteśmy Sanatorium o najczystszym powietrzu w całej Polsce.
  Baza hotelowa i zabiegowa powstała w wyniku adaptacji byłej siedziby Goeringa „Robinson”. Dysponujemy ponad 500 miejscami hotelowymi w pokojach 2- i 3-osobowych - wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym. Piękny sosnowo-świerkowy las zapewnia szczególny mikro klimat.
  Nasza kuchnia daje możliwość poznania znakomitych potraw regionalnych, a także specyficznych diet . Oferujemy też dietę „1000 kcal” - umożliwiającą szybkie zredukowanie nadwagi lub otyłości.
  Kuracjusze korzystają z nowoczesnej i wszechstronnej bazy zabiegowej, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe oraz bezpieczne leczenie o wysokiej skuteczności.
  Specjalizujemy się w leczeniu chorób narządu ruchu, górnych i dolnych dróg oddechowych, układu krążenia oraz schorzeń psychosomatycznych . Oferujemy zabiegi z następujących dziedzin: światłolecznictwo, elektrolecznictwo, magnetoterapia, ultrasonoterapia, hydroterapia, balneoterapia, aerosoloterapia, kinezyterapia, masaż leczniczy, termoterapia i krioterapia miejscowa (azot) oraz krioterapia ogólnoustrojowa (kriokomora niskich temperatur). Posiadamy także całoroczny kryty basen z natryskami
  i masażem do zajęć kinezyterapeutycznych.
  Naszą kadrę stanowi profesjonalny, wykwalifikowany personel. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami, takimi jak lekarz rehabilitacji medycznej, balneolog, neurolog, ortopeda, internista, pulmonolog, laryngolog i psycholog.
  W wolnym czasie nasi goście i kuracjusze mogą skorzystać z atrakcyjnych wycieczek do wartych obejrzenia miejsc położonych w Gołdapi i okolicach, np. mosty w Stańczykach, piramida w Rapie, widokowa kolej linowa na Pięknej Górze, Tatarska Góra, „Safari Północy” i wiele innych. Organizujemy też wycieczki do Wilna.
  At the disposal of guests:
  Swimming pool, Place for a bonfire
  Conveniences:
  Facilities for disabled persons
  For car driving guests:
  Parking lot
  Highlights for children:
  Playground
  For business:
  Conference rooms
  Internet:
  Internet
  Meals:
  Meals (Breakfast)
 • Contact form

  Refresh the picture

  Did you knowthat you can send the same questions to multiple accomodation establishments
  simultaneously?

  Check service Multiple Inquiry

  To use theMultiple Inquiry option, log in to eholiday.pl


Loading

Loading