Information

Address:
Czartowiec Nowy Gieraltow 24B, 57-550 Stronie Śląskie,
voivodeship dolnośląskie, Poland
Webstie:
www.czartowiec.pl

Accommodation site in the database since: 2009-09-01

Room type Price range Type of price
1 personal 30 PLN per person
2 personal 30 PLN per person
3 personal 30 PLN per person
DOM ( CZESC DLA GOSCI ) 500 PLN per house

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do domostwa "Czartowiec'' znajdującego się u podnóża wzniesienia o tej samej nazwie w Nowym Gierałtowie. Miejscowość ta ze względów klimatycznych, oraz walorów krajobrazowych i znacznych wysokości gór, stanowi bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych zakątków Sudeckich zarówno pod względem turystycznym, narciarskim jak i plenerowym. Niskie zaludnienie terenu i pierwotna, nienaruszona przyroda spowodowały, że obszar, w którym umiejscowiony jest Nowy Gierałtów, został określony "Sudeckimi Bieszczadami". Nasz dom położony jest w tej spokojnej, malowniczej okolicy, w pobliżu miejscowości Bielice, wokół widowiskowych szczytów i lasów. Daleko od ruchliwych dróg i zgiełku wielkiego miasta.
Oferujemy noclegi w miejscu, w którym można odkrywać piękna krajobrazów regionu, bogactwa przyrody i korzystać z czystego powietrza. Zapewniamy odpoczynek dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w obcowaniu z naturą. "Czartowiec" jest też doskonałą bazą wypadową (dla osób chcących aktywnie spędzić czas) na górskie szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i spacerowe. Rodzinna i niekrępująca atmosfera panująca w domu to gwarancja wypoczynku.
Nowy Gierałtów i Bielice to jedne z niewielu miejsc w Polsce gdzie można spotkać się w oko w oko z naturą i przeżyć prawdziwą przygodę. To miejsce za którym się tęskni i do którego się wraca. Dołożymy zatem wszelkich starań, aby pobyt w naszym domu dostarczył Państwu wielu przyjemnych wrażeń, które pozostaną na zawsze w Państwa pamięci.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie/wykwaterowanie: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Sports equipment rental, Place for a bonfire
  • Conveniences: Ironing on request
  • For car driving guests: Parking lot
  • Highlights for children: Playground

Map

^

Loading
Loading