Promoted sites in the surrounding area

Czartowiec

Accommodation site in the database since: 2009-09-01
Price starting from:
30 PLN (person) Details
Category:
agrotourism
Address:
Czartowiec
Nowy Gieraltow 24B
57-550 Stronie Śląskie
voivodeship dolnośląskie
Poland
Webstie:
www.czartowiec.pl
Mobile phone:
668-464-xxx Show number
 • Description

  Room type Price range Type of price
  1 personal 30 PLN per person
  2 personal 30 PLN per person
  3 personal 30 PLN per person
  DOM ( CZESC DLA GOSCI ) 500 PLN per house
  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do domostwa "Czartowiec'' znajdującego się u podnóża wzniesienia o tej samej nazwie w Nowym Gierałtowie. Miejscowość ta ze względów klimatycznych, oraz walorów krajobrazowych i znacznych wysokości gór, stanowi bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych zakątków Sudeckich zarówno pod względem turystycznym, narciarskim jak i plenerowym. Niskie zaludnienie terenu i pierwotna, nienaruszona przyroda spowodowały, że obszar, w którym umiejscowiony jest Nowy Gierałtów, został określony "Sudeckimi Bieszczadami". Nasz dom położony jest w tej spokojnej, malowniczej okolicy, w pobliżu miejscowości Bielice, wokół widowiskowych szczytów i lasów. Daleko od ruchliwych dróg i zgiełku wielkiego miasta.
  Oferujemy noclegi w miejscu, w którym można odkrywać piękna krajobrazów regionu, bogactwa przyrody i korzystać z czystego powietrza. Zapewniamy odpoczynek dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w obcowaniu z naturą. "Czartowiec" jest też doskonałą bazą wypadową (dla osób chcących aktywnie spędzić czas) na górskie szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i spacerowe. Rodzinna i niekrępująca atmosfera panująca w domu to gwarancja wypoczynku.
  Nowy Gierałtów i Bielice to jedne z niewielu miejsc w Polsce gdzie można spotkać się w oko w oko z naturą i przeżyć prawdziwą przygodę. To miejsce za którym się tęskni i do którego się wraca. Dołożymy zatem wszelkich starań, aby pobyt w naszym domu dostarczył Państwu wielu przyjemnych wrażeń, które pozostaną na zawsze w Państwa pamięci.
  :
  from 14:00 to 10:00
  At the disposal of guests:
  Grill, Sports equipment rental, Place for a bonfire
  Conveniences:
  Ironing on request
  For car driving guests:
  Parking lot
  Highlights for children:
  Playground

Our proposal:

  
 • Spa Medical Dwór Elizy

  hotel
  Dlugopole-Zdroj Price starting from 130 PLN/os.

  W zaciszu natury budzimy piękno. Polecamy wczasy w hotelu z basenem !!!


Loading

Loading