"Sokole Ranczo"

Agrotourism in Biskupicach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Close

ul. Zrębska 39, 42-256 Biskupice odległość od centrum: 1.5 kilometers

View telephone numbers

tel. kom: +48 693-701-379
tel. kom: 792930016

Information

ul. Zrębska 39, 42-256 Biskupice odległość od centrum: 1.5 kilometers

View telephone numbers

tel. kom: +48 693-701-379
tel. kom: 792930016

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 120 / night 2 See Ask about accommodation
3 bed room from 120 / night 2 See Ask about accommodation
Apartment (2 adults) from 150 / night 1 See Ask about accommodation
Cottage (4 adults) from 240 / night 3 See Ask about accommodation
Cottage (6 adults) from 290 / night 2 See Ask about accommodation
Three-bedroom Apartment (7 adults) from 390 / night 1 See Ask about accommodation
Three-bedroom Apartment (8 adults) from 400 / night 1 See Ask about accommodation
Two-bedroom Apartment (6 adults) from 350 / night 1 See Ask about accommodation

Description

Nasze gospodarstwo obejmuje obszar 12 hektarów parku, położnych u podnóża największego rezerwatu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Sokole Góry. Oprócz budynku mieszkalnego znajdują się tu domki do wynajęcia, pomieszczenia i wybiegi dla zwierząt, grillowisko, parking, miejsce na ognisko, ekologiczny ogród warzywny i sad.
Nasz zwierzyniec, to: trzy konie, kucyk i osioł, owce, kozy, koty, króliki i ptactwo domowe - kury, kaczki, gęsi i indyki.
Miejsce to tworzą ludzie kochający przyrodę, pragnący pozostać z nią w jak najbliższym kontakcie. Dlatego sami uprawiamy warzywa wyłącznie na naturalnym nawozie, założyliśmy sad, pieczemy chleb, zbieramy grzyby, których tu nie brakuje. Gościom oferujemy swojskie jajka i mleko. Chcielibyśmy tym bogactwem podzielić się z ludźmi, którzy podobnie jak my pragną kontaktu z naturą, ciszy i spokoju.
Zapraszamy Państwa do naszego obiektu gastronomiczno-szkoleniowego, który powstał z myślą o organizacji wesel, komunii, chrzcin, bankietów, spotkań rodzinnych, bali sylwestrowych imprez firmowych, szkoleń, kursów i innych eventów.
Dysponujemy dwoma salami o łącznej powierzchni 230m², z których jedna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Spod rąk naszych kucharzy wychodzą dania, ktorych smak zapamiętacie Państwo na długo.
Jeżeli przyjdzie komuś ochota na aktywny wypoczynek, to zapraszamy wszystkich do naszej stajni. Do Państwa dyspozycji są nasze konie, które na swych grzbietach zabiorą Was na spacer po parku czy okolicznych lasach. Kucyk – Milka z przyjemnością pokaże okolicę najmłodszym jeźdźcom. Posiadamy również ujeżdżalnię, na której chętni do nauki będą mogli „szlifować” swe umiejętności. Każda jazda prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora – panią Darię. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego jeźdźca i miłą atmosferę.
Bezpośrednio za ogrodzeniem naszej posesji znajdują się szlaki turystyczne biegnące w różnych kierunkach Jury. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników nordic-walking, spaleologii, kolarstwa, wspinaczki górskiej czy paralotniarstwa. Zapraszamy Państwa do tego zaczarowanego miejsca.
www.sokoleranczo.pl:
www.sokoleranczo.pl

Accommodation site in the database since: 2013-04-24

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Conveniences: Air conditioning
  • Within the facility: Canteen, Bar/Restaurant (Restaurant)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide], TV/game/recreation room)