"Domek W Białce"

House for rent in Białce Tatrzańskiej

10 Rating
Liczba ocen:2

Ostatnia aktywność

  • Kośmider zapytał(a) o nocleg 5 Days temu
  • Patrycja zapytał(a) o nocleg 5 Days temu
  • Patrycja zapytał(a) o nocleg 5 Days temu

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 50 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Środkowa 10A , 34-405 Białka Tatrzańska odległość od centrum: 2.5 kilometers

Description

Tradycyjny domek wybudowany w stylu Zakopiańskim. Nasz dom jest nowy (wybudowany w 2015 roku), solidny, bezpieczny i ciepły. Wykorzystanie naturalnego materiału jakim jest drewno sprawia, że nasz domek jest w pełni ekologiczny, a panujący wewnątrz mikroklimat jest bardzo korzystny dla zdrowia. W zimowe dni w pomieszczeniach jest ciepło i przytulnie, zaś w upalne chłodniej. Drewno doskonale reguluje poziom wilgotności, w związku z czym nasz dom umożliwia komfortowy wypoczynek i relaks także dla alergików. Masywne ściany trójwarstwowe dają doskonałą ochronę przed hałasem.

Na parterze o powierzchni 41 m2 znajduje się przestronny salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, wiatrołap, schody i garderoba. Kuchnia jest funkcjonalna, z przestronną i wygodną jadalnią. Łazienka posiada podgrzewaną podłogę, dającą wrażenie ciepła i komfortu. Wyjście z salonu na duży taras stawia nas przed panoramicznym widokiem na Tatry, Wyciągi w Bukowinie, Białce oraz krzyż w Czarnej Górze. Salon z podgrzewaną podłogą jest doskonałym miejscem zabaw i gier naszych dzieci i zapewnia dzieciom komfort cieplny zabawy i bezpieczeństwo. Schody są zbudowane zgodnie z normami budowlanymi o prawidłowej wysokości i szerokości zapewniającej komfort i bezpieczeństwo użytkowania. W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci barierki zostały dodatkowo podwyższone.

Na poddaszu o powierzchni 34 m2 umieszczone są dwie sypialnie. Jedna - 4 osobowa, druga – 2 osobowa oraz łazienka z dodatkowym ogrzewaniem wzmacniającym poczucie komfortu. Dla naszych maluszków jest do dyspozycji bawialnia – domek, w którym dzieci lubią spędzać na grach i zabawach dużo czasu. Sypialna 4 osobowa posiada widokowy balkon.

Dom nas położony jest w spokojnej części Białki Środkowej, pomiędzy Kotelnicą a Kaniówką po stronie wyciągów. Doskonała lokalizacja z widokiem na Tatry, Kotelnicę, Rusiński, Kaniówkę, krzyż w Czarnej Górze, poza zwartą linią zabudowań, w terenie pozwalającym na pełny relaks w ciszy i spokoju. Położenie naszego domu pozwala na rozpoczęcie pieszych wędrówek, lub rowerowych eskapad drogą gruntową wprost na Kaniówkę, Kotelnicę a stamtąd do Bukowiny, Leśnicy, Gliczarowa wprost na turystyczne szlaki oraz ścieżki rowerowe. Krótki spacer spokojną i bezpieczną drogą powyżej domu pozwala podziwiać panoramę doliny Białki. Nasze dzieci mogą zdrowo i bezpiecznie spędzać czas na grach i zabawach z dala od samochodów i ruchu ulicznego.

Fantastyczny dostęp do najnowocześniejszych kompleksów narciarskich w Polsce (Kotelnica, Rusiński, Kaniówka), basenów termalnych. U nas można odpocząć od zgiełku, hałasu i tłumów. W nocy nie ma ruchu osób ani samochodów, panuje cisza i spokój, a brak mocnych lamp ulicznych i parkingowych pozwala na spędzenie spokojnych nocy. Można wybierać także w czasie pobytu formę pieszej komunikacji, pozostawiając samochód na parkingu. Do dolnej kolejki Remiaszów można podejść pieszo, a stamtąd już przemieszczać się tylko kolejkami do Kaniówki lub Kotelnicy. W planach jest połączenie wyciągami Białki (Kotelnica) i Bukowiny (Rusiński-ski). Z Wierchu Wysokiego można zjechać na nartach pod sam dom. Wszędzie na terenie Białki Tatrzańskiej można dotrzeć pieszo.

Accommodation site in the database since: 2015-08-31

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair) Facilities for families with children (Playroom for children)