Ośrodek Wojewódzki

Resort in Okunince

Brak oceny

ul. Lwowska 14, 22-200 Okuninka odległość od centrum: 1.8 kilometers

Reklama

Anielskie Chaty

City: Soblowka

Informacje o obiekcie

Description

UWAGA - 4-6 SIERPNIA BRAK MIEJSC!!!!!!!!!!

Ośrodek umiejscowiony blisko plaży w spokojnej części Jeziora Białego. Cena noclegów zaczyna się od 30 zł za dobę. UWAGA!!! Pobyt weekendowy to koszt zawsze 50 zł od osoby za dobę!!!!! Blisko do plaży w niezwykle urokliwej i spokojnej okolicy.

Ośrodek byłego Urzędu Wojewódzkiego w Okunince nad Jeziorem Białym zaprasza na tani i atrakcyjny wypoczynek w spokojnej okolicy, blisko kilku plaż Jeziora Białego.

Oferujemy pokoje "ekonomiczne" w ośrodku (2-3 osobowe z ubikacjami i umywalkami w każdym pokoju) oraz ogólndostępną kuchnią i prysznicami - w cenie 40 zł od osoby za dobę.

Do dyspozycji mamy także pokoje z łazienkami (2-3 osobowe) oraz dwupokojowe apartamenty (pomieszcza nawet 6 osobowe rodziny) w cenie 50 zł od osoby dorosłej za dobę.

Do dyspozycji gości są także tradycyjne, dwupokojowe domki campingowe bez własnych sanitariatów (wspolne prysznice i tolaety w pomieszczeniu na zewnątrz). Domki wynajmujemy w cenie 120 zł za dobę (dla maksymalnie 4 osób) w tygodniu i 150 zł za dobę w weekendy.

Na terenie ośrodka do dyspozycji gości są: piaskownica, duża drewniana altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki i koszykówki. W sąsiedztwie wypożyczalnia sprzętu wodnego i strzeżona plaża.

Zapraszamy!!!

UWAGA!!!! Pobyt weekendowy to koszt 50 zł od osoby dorosłej za dobę! Rezerwujemy minimum na dwie doby.

Obiekt w bazie od: 2014-05-08

Rozwiń opis Fold the description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Water equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide], TV/game/recreation room)