Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa Julia

Category: guest rooms

City: Kraków

Price from: 120 całość

 

Familly Home

Guesthouse in Krakowie

9.7 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 50 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Czarnowiejska 57 , 30-049 Kraków odległość od centrum: 1.4 kilometers

Description

Famillyhome to prywatny kompleks budynków mieszkalnych, znajdujący się w centrum miasta Krakowa, na ulicy Czarnowiejskiej, bezpośrednio przy AGH niedaleko pięknego parku Jordana. Nasze budynki tworzą swoistą zamkniętą enklawę dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój i odpowiednie warunki mieszkalne- niezależnie od wieku. To tu znajdziecie Państwo wszystko to, co niezbędne jest do miłego spędzania czasu wolnego, nauki czy też pracy. Budynki są zadbane, wyremontowane i jak wiele innych krakowskich budynków mają swoją historię. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa naszych Gości, w budynkach zainstalowany jest monitoring 24 h. Przy obiekcie, na terenie zamkniętym, znajdują się prywatne miejsca postojowe przeznaczone dla zmotoryzowanych. Pensjonat posiada mieszkanka na parterze wystarczająco dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy miłą domową atmosferę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Każdy z apartamentów posiada aneks kuchenny z oddzielną, własną łazienką. Umeblowanie mieszkań to: szafy, regały, biurka, stoliki, krzesła, łóżka 1 i 2- osobowe. Każde z mieszkań wyposażone jest w telewizor, lodówkę, kuchenkę.
W cenę noclegu wliczone są: pościel, ręczniki, podstawowe naczynia kuchenne, czajnik. Doba hotelowa rozpoczyna sie od godz. 14:00, a kończy się o godz. 12:00 dnia następnego. Dla wszystkich Gości oferujemy darmowy dostęp do WI-FI.

Stałym Gościom oferujemy CENY SPECJALNE :-)

Accommodation site in the database since: 2015-08-17

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill
  • Conveniences: Facilities for disabled persons
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar)
  • Internet: Internet
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Location details: The site is located in Cracow: - na Krowodrzach