Domki Letniskowe "Frączków"

Cottage in Frączkowie

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Frączków 5A , 48-314 Pakosławice odległość od centrum: 0.2 kilometers

Ostatnia aktywność

  • Paweł zapytał(a) o nocleg 7 Days temu

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 50 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

Frączków 5A , 48-314 Pakosławice odległość od centrum: 0.2 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (4 adults) from 250 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Łowisko ulokowane jest w miejscowości Frączków. Łowisko jest sztucznym zbiornikiem wodnym o zmiennej głębokości od 50 cm do 250 cm, powstałym na bazie cieku wodnego rzeki Korzekwi. Akwen został wybudowany w latach 2008 - 2010, a od 2011 roku wykorzystywane jest również na cele komercyjne. Łowisko zajmuje obszar ok. 3 ha, z czego 1,5 ha stanowi powierzchnia lustra wody. Nasze łowisko to spokojny akwen, nad którym w ciszy i w zgodzie z naturą można naprawdę się zrelaksować i odpocząć. Nasze łowisko położone jest w odległości ok. 10 km na północy - wschód od Nysy. W bezpośrednim otoczeniu stawu znajduje się zabudowany domek grillowy o powierzchni ok. 25 m2, który pozwala na organizowanie spotkań rekreacyjnych dla ok. 30 osób w każdych warunkach atmosferycznych. Na terenie łowiska znajdują się 2 domki rekreacyjne z bala o powierzchni ok. 40 m2, które są przeznaczone do opłatnego wynajmu dla gości, z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym domku znajdują się 3 łóżka dwuosobowe, kuchnia z lodówką, kuchenką gazową, mikrofalówką, ekspresem, naczynia oraz łazienka. Przy obiektach towarzyszących znajduje się utwardzony parking dla 10 samochodów. Ponadto na obiekcie znajduje się wiata ogniskowa z murowanym grillem oraz wędzarnią. Dodatkowo dla dzieci zapewniona frajda na nowo wybudowanym placu zabaw.
:
domkiletniskowefraczkow.dobrynocleg.pl

Accommodation site in the database since: 2017-03-08

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 14:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Water equipment rental, Private beach/pier, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Merry-go-round])