"Letnisko Smołdzino"

Guest rooms in Smołdzinie

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

ul. Leśna 43, 76-214 Smołdzino odległość od centrum: 0.6 kilometers

Description

Zapraszamy do odpoczynku i uspokojenia myśli. Letnisko Smołdzino zapewnia odpowiedni komfort oraz niezwykle zróżnicowaną okolice.

Miejsce to zostało stworzone z myślą o ucieczce od zgiełku i hałasu urbanistycznego środowiska. Świeżość
i czystość powietrza dodają energii i chęci do życia, a dostępne tarasy i ogród doskonale posłużą na oderwanie się od miejskiej codzienności. Każdy znajdzie tu chwile na odprężenie i relaks.

Wysoki standard oferowanych pokoi pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie oraz stan odprężenia. Nowoczesne rozwiązania i odpowiednio dobrane materiały zapewniają wysoki komfort zarówno fizyczny jak i duchowy. Pozwól sobie na chwilę beztroski i spokoju.

Szerokie nadmorskie plaże pozwolą na chwile błogiego relaksu w pełnym słońcu. Nie doświadczysz tu tłumów ludzi nawet w szczycie sezonu. A dostępne zaplecze gastronomiczne pozwoli na spokojne spędzenie pełnego dnia na piaszczystej plaży Tobie i Twojej rodzinie.

Bliskość Jeziora Gardno gwarantuje dodatkowe atrakcje. Stwarza dodatkowe możliwości dla miłośników sportów wodnych oraz wędkarzy. Piękne widoki i liczne zatoczki zachęcają do swobodnego żeglowania, windsurfingu czy rekreacyjnego spędzania czasu w kajaku lub rowerze wodnym. Wielość jeziora pozwala na beztroskie wędkowanie o każdej porze dnia i nocy zapewniając ciszę i spokój.

Liczne trasy rowerowe pozwalają na poznanie okolicznej fauny i flory. Widoczny z tarasów Rowokół dostarcza wielu możliwości aktywnego spędzania czasu. Utrzymane w bardo dobrym stanie szlaki rowerowe oraz piesze pozwalają dotrzeć do miejsc niezwykle urokliwych i magicznych.

Dzięki aktywnym działaniom Słowińskiego Parku Narodowego możesz połączyć odpoczynek z poznawaniem tego co w środowisku miejskim jest niedostępne. Wiele tablic informacyjnych pozwala poznać
i zobaczy różnorodne gatunki zwierząt, krzewów oraz drzew.

Accommodation site in the database since: 2017-05-02

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Conveniences: Facilities for disabled persons
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome