Domki Letniskowe

Resort in Hutkach

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

Hutki 77D, 22-440 Krasnobród odległość od centrum: 0.7 kilometers

Description

Domki letniskowe „ Na Wzgórzu” położone są w centrum roztocza w miejscowości Hutki dzięki temu macie państwo bardzo atrakcyjne usytuowanie od takich miejscowości jak Krasnobród 3km, Józefów ok 12km, Zwierzyniec ok 17km oraz liczne szlaki rowerowe co sprzyja aktywnej formie wypoczynku jaką jest turystyka rowerowa.
Pięknie położone w dolinie Wieprza na zboczu wzniesienia z którego rozlega się piękny widok, można pooddychać świeżym powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków
i szumu lasu.
Oferujemy państwu trzy domki letniskowe sąsiadujące ze sobą na pięknie położonej działce. Działka jest ogrodzona z miejscami parkingowymi. Do dyspozycji naszych gości są również piękna grilloaltana w pełni oświetlona, wyposażona ławeczki grill, oraz stoły biesiadne a także wydzielony teren na ognisko także zadaszony i wyposażony
Domki są 4-5 osobowe w pełni wyposażone. W kuchni znajdują się naczynia, kuchenka, lodówka w salonie wypoczynek, TV w łazience umywalka, prysznic wc.
W niedalekiej odległości znajduje się plaża wraz ze zbiornikiem wodnym zalew Krasnobród, dla mniej wymagających plaża HutkI.
REKRAACJA
Położenie domków w centrum Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, rzeki Wieprz, oraz bliskość takich osobliwości przyrodniczych jak Roztoczański Park Narodowy, rezerwat szumy, Dolina św.Rocha, szlak geoturystyczny roztocza, zachęca wręcz do odwiedzenia tych miejsc.
W związku z tym oferujemy państwu przejazdy rekreacyjno widowiskowe bryczką konną a także Zachęcamy do korzystania z rowerów, które posiadamy w naszej wypożyczalni.
SPORT
Ukształtowanie terenu na którym znajdują się nasze domki, bliskość rzeki Wieprz, bardzo duża ilość szlaków rowerowych i pieszych, zachęca do uprawiania aktywności fizycznej.
Aby to wszystko państwu uprościć posiadamy własną wypożyczalnię kajaków, rowerów, do państwa dyspozycji jest również dyplomowany instruktor nordic walking, oraz trasy biegowe, czy krossowe.
Dla osób zaawansowanych sportowo rekreacyjna jazda konna w siodle.
Zapewniamy kajaki, kapoki, wiosła
Nasze rowery to wygodne holenderskie gazele, posiadamy rowery również dla dzieci.
Zapewniamy siodło do jazdy konnej.
Sprzęt z naszej wypożyczalni dowozimy pod wskazane miejsce oraz odbieramy po zakończeniu spływu, po zakończeniu rajdu spływu możliwość organizacji ogniska wraz z poczęstunkiem

Accommodation site in the database since: 2014-06-09

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Water equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide])