Pokoje gościnne "Sweet Dream"

Guest rooms in Zatorze

Brak oceny

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Rynek Gówny 8 , 32-640 Zator odległość od centrum: 0.1 kilometers

Description

Sweet Dream - noclegi Zator to doskonałe miejsce na pobyt w mieście Zator - mieście ENERGYLANDII.
Posiadamy dwa apartamenty w centrum Zatora.
Sweet Dream I pierwszy z nich to pokój przy Rynku w Zatorze. Jest to pokój o powierzchni 17m2 z łazienką, wyposażony w klimatyzację, 2 rozkładane sofy, 32-calowy telewizor, lodówkę, a także czajnik bezprzewodowy i suszarkę do włosów. Zapewniamy wifi, pościel, kosmetyki jednorazowe i ręczniki gratis.Dla Państwa dostępne są także takie produkty jak kawa, herbata, cukier.

Sweet Dream II to pokój o powierzchni 17m2, z łazienką, wyposażony w 2 rozkładane sofy, 32-calowy telewizor, lodówkę, a także czajnik bezprzewodowy i suszarkę do włosów. Zapewniamy wifi, pościel, kosmetyki jednorazowe i ręczniki gratis. Wejście od strony podwórza. Na zewnątrz do dyspozycji stół z krzesłami. Dla Państwa dostępne są także takie produkty jak kawa, herbata, cukier.

Nasze dwa apartamenty położone są w samym centrum, dzięki czemu nasi goście mogą szybko i łatwo dotrzeć do jego różnych części. Zdecydowanym atutem oferowanych przez nas miejsc noclegowych jest bliskość supermarketów, restauracji oraz największego parku rozrywki ENERGYLANDIA oraz parku Zatorland.

Accommodation site in the database since: 2018-04-03

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • Conveniences: Air conditioning
  • Internet: Internet (wifi)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7