Pokoje Gościnne Roztoka

Guest rooms in Jarkowicach

9.5 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

Jarkowice 120, 58-420 Lubawka odległość od centrum: 0.3 kilometers

Description

Uwaga!!!
Wolny pokój czteroosobowy 3.08-4.08 (100zł/pokój)
dwuosobowy w terminie 5.08-7.08 (50zł/pokój/noc) !!!

Jarkowice/k. Karpacza i Kowar,pokoje gościnne ROZTOKA zapraszają w Karkonosze na weekend, urlop, majówkę czy sylwestra. Do dyspozycji gości są dwa pokoje 2 osobowe oraz jeden 4 osobowy z możliwością dostawienia miejsc. Łazienka wspólna. Ponadto do dyspozycji duża sala na wspólne biesiadowanie, hol z TV oraz kuchnia w pełni wyposażona, w której można przygotowywać indywidualne posiłki.
Cena za dzień pobytu już od 25 zł od osoby, dostawka 20zł od osoby.

Nasz dom położony jest w Jarkowicach, malowniczej okolicy wschodnich Karkonoszy. Szczególne miejsce dla tych którzy cenią sobie spokój, ciszę i bliskość przyrody. Lasy są pełne jagód, prawdziwków i rydzów. W pobliżu zbiornik Bukówka (ok.3km), gdzie można latem się kąpać lub łowić ryby.
Do dyspozycji gości mapy, przewodniki, foldery, albumy z najciekawszych miejsc do zobaczenia w okolicy. Można również liczyć na gospodarza, ze doradzi na miejscu, gdzie warto się wybrać (posiada uprawnienia przewodnickie).

Lokalizacja naszej miejscowości zapewnia szeroką gamę możliwości wypoczynku na miejscu, rozliczne wycieczki po okolicy, bezpośrednie wyjścia na szlaki turystyczne czy ścieżki rowerowe. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.Blisko do przejść granicznych z Czechami: w Lubawce (10km) i na Przełęczy Okraj (8km), ponadto turystyczne piesze przejścia na szlaki po obu stronach granicy są dodatkową atrakcją (2-3 km).

W domu jest bezprzewodowy internet WiFi. Dom otoczony jest pięknym terenem, z własnym strumykiem i stawkiem. Są niezależne miejsca do biesiadowania przy grillu lub ognisku. Obok budynku dla zmotoryzowanych parking.
UWAGA - proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności pokoi.
Informacja; tel. 506...zobacz telefon ,
skype – jdabrowska13
GG- 941...zobacz telefon
e-mail: jolanta.dabrowska@vp.pl

Accommodation site in the database since: 2011-01-18

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • Internet: Internet (cable, wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Trampoline], TV/game/recreation room)