Pokoje Gościnne Krokus

Private accomodation in Piechowicach

Brak oceny

ul. Słoneczna 26A , 58-573 Piechowice odległość od centrum: 2.1 kilometers

Ostatnia aktywność

  • zapytał(a) dzisiaj o nocleg
  • Dariusz zapytał(a) o nocleg 1 Day temu
  • Dariusz zapytał(a) o nocleg 1 Day temu

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Słoneczna 26A , 58-573 Piechowice odległość od centrum: 2.1 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 40 / person 1 See Ask about accommodation
3 bed room from 38 / person 3 See Ask about accommodation
4 bed room from 33 / person 1 See Ask about accommodation
Two-bedroom Apartment (4 adults) from 40 / person 1 See Ask about accommodation

Description

Obiekt o wysokim standardzie.W obiekcie sauna, sala kominkowa i sala zabaw dla dzieci. 8-ma doba gratis!W ramach pobytu bilety na zwiedzanie huty"Julia", jeden darmowy seans w saunie w obiekcje i 10%zniżka do "Term Cieplickich".

Obiekt jest bardzo korzystnie zlokalizowany, idealny punkt wypadowy do górskich wędrówek pieszych i rowerowych również w czeskiej części Karkonoszy i Gór Izerskich.

Znane ośrodki miejskie, duże centra kulturalno-historyczne, jak Wrocław, Drezno i Praga, znajdują się w niezbyt odległej okolicy. Poza tym nasz region bogaty jest w liczne inne atrakcje turystyczne oraz dla rodzin z dziećmi, o których chętnie Państwa poinformujemy.

Dysponujemy dwoma dwuosobowymi, dwoma trzyosobowymi i jednym czteroosobowym pokojami oraz czteroosobowym apartamentem, wszystkie z możliwością dostawki.

Nasze pokoje są nowocześnie i przytulnie wyposażone. Każdy posiada łazienkę z umywalką, WC i natryskiem. W pokojach jest Internet, TV(cyfrowy Polsat). Istnieje możliwość bezpłatnego telefonowania do sieci stacjonarnych większości krajów świata.

Do Państwa dyspozycji jest dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia (apartament wyposażony jest we własną kuchnię i łazienkę). Na zewnątrz znajdują się przydomowe parkingi, duży ogród z miejscem na grilla, ognisko oraz leżakami do opalania się, dla dzieci zjeżdżalnia z huśtawkami i piaskownica
www.krokus-karkonosze.com.pl:
www.krokus-karkonosze.com.pl

Accommodation site in the database since: 2011-07-13

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Canteen
  • Internet: Internet
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline])