Pokoje Gościnne Pod Aniołami

Guest rooms in Olsztynie

5.5 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Domki "Neptun"

City: Jaroslawiec

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Botaniczna 51, 42-256 Olsztyn odległość od centrum: 0.3 kilometers

Description

Pokoje Gościnne Pod Aniołami to oferta dla turysty zainteresowanego wypoczynkiem w spokoju, daleko od zgiełku, blisko przyrody i jurajskich skałek. Oferujemy gościom cztery pokoje wraz z kuchnią i jadalnią na piętrze w nowym budynku zbudowanym specjalnie z myślą o turystach. Każdy pokój jest z łazienką, z telewizorem i wyjściem na balkon. Pokoje znajdują się w Olsztynie, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w Olsztynie, nieopodal średniowiecznych zamkowych ruin. Częstochowa w odległości 10 km. Czerwony pieszy Szlak Orlich Gniazd przebiega przed furtką. Nieopodal tuż za górką znajduje się Rezerwat Sokole Góry Na najpiękniejsze ostańce skalne i ruiny średniowiecznego zamku patrzy się z okien. Pokoje urządzone w nowym budynku (termin zakończenia budowy październik 2010 r.) na ogrodzonej działce. Wygodne podwórko jest w trakcie zagospodarowywania. Parking na ogrodzonej działce, z tyłu budynku taras.
Do dyspozycji gości
Pokój pod Białym Aniołem:
3- osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyncze łóżka, możliwość dostawki łóżeczka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon

Pod Żółtym Aniołem
3- osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyńcze łóżka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon3- osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyńcze łóżka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon
Pod Zielonym Aniołem

2-osobowy pokój z łazienką, jedno łózko małżeńskie (160 cmx200 cm), możliwość dostawki łóżeczka, stół, krzesła, dwie szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon
Pod Błękitnym Aniołem:
4- osobowy pokój z łazienką, czyli dwupokojowe studio z czterema łóżkami,
pierwszy pokój: dwa pojedyńcze łóżka, szafa, dwie szafki nocne, stół i krzesła dla czterech osób, radio,
drugi pokój: dwa pojedyńcze łóżka, telewizor, dwie szafki nocne, wejście do łazienki, z jednego i drugiego pokoju jest wyjście na wygodne balkony

Kompleksowo wyposażona kuchnia
Do wyłącznej dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki. W kuchni znajduje się lodówka, płyta elektryczna, czajnik elektryczny, talerze, sztućce, garnki i inne przybory kuchenne. Kuchnia jest połączona z jadalnią. Wygodny stół zapewnia miłe miejsce do wspólnego spędzania czasu. Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub śniadań w zaprzyjaźnionej firmie cateringowej. Najbliższa restauracja znajduje się 10 minut na piechotę od obiektu.

Parking
Do dyspozycji gości oddajemy wybrukowany parking przed budynkiem. Działka jest ogrodzona.

Pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego
Dla gości przygotowaliśmy również zamknięte pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego, w którym można bezpiecznie pozostawić rowery i inne akcesoria sportowe.
CENNIK I REZERWACJE

Noclegi

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat (cena za osobę/doba)

jedna noc – 40 zł (piątek, sobota, niedziela)
pobyt do 3 dni – 35 zł/doba
pobyt powyżej 4 dni – 30 zł/doba

wyjątki: długie weekendy majowy, czerwcowy, sierpniowy, pobyty bożonarodzeniowe, sylwestrowe, wielkanocne - 40 zł/osoba

Dzieci
do lat 2 - gratis
2 - 12 lat - 30 proc.
Zniżka obejmuje pobyt dzieci w pokoju przy zakwaterowaniu dwóch osób dorosłych, bez świadczeń.
Gospodarze zastrzegają możliwość zmiany ceny.

DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 14 00, KOŃCZY O GODZ. 12 00.
Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub dłuższego pobytu, ale tylko po uzgodnieniu z gospodarzami

Rezerwacje

Szanowni Państwo,
przed dokonaniem rezerwacji prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 40 proc. ogólnej kwoty za pobyt (prosimy o wpisanie terminu, którego dotyczy rezerwacja). Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od pokoi gościnnych, zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku nie wpłacenia zadatku w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

Rezerwacja wszystkich pokoi dla jednej grupy osób wiążę się z koniecznością zapłacenia za pobyt wszystkich uczestników, również tych, którzy wycofali się w ostatnim momencie.

Konto bankowe:
Alior Bank Katarzyna Kulińska-Pluta 73 ...zobacz telefon 5 0...zobacz telefon 481...zobacz telefon

Accommodation site in the database since: 2011-04-12

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Ironing on request)
  • Internet: Internet