Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki Letniskowe Tropicana Family

Category: cottage

City: Bobolin

Price from: 129 całość

 

Krystjana

Guest rooms in Mielnie

9.5 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Price from: 25 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Bałtycka 12 , 76-032 Mielno odległość od centrum: 0.2 kilometers

Description

www.krystjana.mielno.pl - tu sa aktualne zdjęcia i ceny. Kameralny dom gościnny położony zaledwie 40 metrów od plaży przy samym przejściu na plażę. Noclegi w komfortowych pokojach, 2 pokojowych studiach i 2 pokojowym apartamencie z dużą kuchnią i przestronną łazienką. W każdym pokoju jest lodówka, czajnik i kompletny sprzęt plażowy. Na ogrodzonym terenie pensjonatu jest miejsce do rekreacji z zadaszoną drewniana altaną i parking dla samochodów naszych wczasowiczów. W odległości ok. 150 metrów znajduje się piękny teren z placem zabaw dla dzieci oraz boiskami sportowymi. Kilka metrów obok są stołówki i sklepy spożywcze, 150 m obok jest kościół. Do Mieleńskiej promenady, którą można dojść do samego centrum jest kilkaset metrów.
Wczasy wyłącznie w okresie od maja do końca września, rezerwowane telefonicznie. Rezerwacja musi być potwierdzona zadatkiem wysokości 2 dni pobytu.

Accommodation site in the database since: 2015-01-22

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Water equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline, Merry-go-round])