Elba Hotel

Hotel in Ostrołęce

Brak oceny

Reklama

Domki Bursztynki

City: Sarbinowo

Price from: 200 całość

Information

al. Wojska Polskiego 30 , 07-401 Ostrołęka odległość od centrum: 3.6 kilometers

Description

Hotel Elba usytuowany jest przy Alei Wojska Polskiego 30, 07-...zobacz telefon w Ostrołęce. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu. Obiekt zapewnia całodobową recepcję. Odległość od lotniska regionalnego Olsztyn-Mazury wynosi 62 km.Hotel położony jest na trasie Warszawa - Ostrołęka - Białystok, wiodącej do przejść granicznych z Litwą i Białorusią, Znajdując się po środku danej trasy stanowi dogodny punkt dla podróżników do odpoczynku i regeneracji sił do dalszej drogi.

Hotel ELBA dysponuje starannie zaprojektowanymi, komfortowo wyposażonymi pokojami, które zajmują powierzchnię od 16m2 do 32m2. Niektóre pokoje obejmują część wypoczynkową. W każdym z nich mieści się prywatna łazienka. Do dyspozycji Gości jest ponadto telewizor z płaskim ekranem. Wśród nich dostępne są pokoje 1, 2 oraz 3 osobowe wyposażone w łóżka małżeńskie o wymiarach 160x200 i łóżka pojedyncze o wymiarach 90x200. Oferujemy pokoje typu Standard, Superior oraz De luxe, które cechuje przestrzenność, funkcjonalność a wraz z pięknie urządzonym wnętrzem tworzą znakomite miejsce do wypoczynku.
System elektronicznych kart-kluczy hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie hotelem, a dla gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo. Na terenie całego Hotelu dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy Internet WiFi. Do dyspozycji Gości jest dostępny duży parking również bez dodatkowej opłaty.

Accommodation site in the database since: 2017-08-02

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • Payments: Credit cards accepted
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one, Tea)