Agrodomek Elżbieta i Tadeusz Wojkowscy

Agrotourism in Łowyniu

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

ul. Słoneczna 50 , 64-426 Łowyń

Description

Wyróżnienie w 2007 roku w Konkursie za najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce w kategorii gospodarstwa agroturystyczne

Łowyń, to niewielka, pięknie położona wieś, 12 km od Międzychodu. Rozchodzą się tu drogi na Miedzichowo i Pszczew. We wsi są 3 sklepy spożywcze. Do centrum wsi jest ok. 1200 metrów.
Nasz Agrodomek znajduje się na skraju wsi, przy lesie, w odległości 300 m od jeziora, 1500 m do plaży. Do dyspozycji gości jest oddzielny budynek z dwoma dwuosobowymi pokojami, kuchnią z pełnym wyposażeniem i łazienka, w której jest też pralka. Również oferujemy domek letniskowy (50 m2) czyli 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka (7 - 8 osób). Przed domkiem jest duży taras z którego rozciąga się widok na malowniczą łąkę i stawy rybne. Na łączce tej jest również altana, plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce na ognisko.
Na terenie naszej wsi, prócz jeziora wiejskiego, znajdują się również 2 prywatne. Oferujemy naszym gościom możliwość wędkowania, wzięcia udziału w polowaniu, grzybobraniu (posiadamy suszarnię grzybów), wypożyczeniu łódki, rowerów, ponadto wynajęcie bryczki, jazda konna.
Oferujemy zacisze, spokój i wspaniały wypoczynek. Gości zapraszamy cały rok.

Accommodation site in the database since: 2009-05-12

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground)