Noclegi Plus

Private accomodation in Kielce

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
Room 3-person 34 PLN person 3 See Contact form

Oferujemy noclegi w pokojach 2-4 osobowych z balkonami,tv,internet Wi-Fi,łazienki,wyposażone kuchnie,parking,miejsce na grill. Cena: od 20-40 zł./osoba. Przy dłuższych pobytach dla grup pracowniczych i studentów stosujemy upusty cenowe.Zaliczki -,przedpłaty wpłacać na rachunek bankowy ING Bank Śląski 72 1050 1416 1000 0023 0991 8874 Kontakt tel: 41 311 17 11 ; kom.508 229 056.

Website:
noclegiwkielcach.org.pl/
tonocleg.pl
noclegipracowniczekielce.do...

Accommodation site in the database since: 2010-03-17

Expand description Collapse description

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request), Place for a bonfire
 • Internet: Internet (wifi)
 • For guests with pets: Pets welcome

Rooms:

 • z balkonem (3-person)

  Number of the same rooms at the accommodation site: 3

  Price for person 34 PLN

  Contact form
  Details:
  Area: (16 m2),
  Beds available:
  Single (3),

  Show detailsHide details

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet