Zajazd - Gospoda U 7 Zbójów

Inn in Strzegocicach

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Information

Strzegocice 72 , 39-223 Strzegocice odległość od centrum: 0.5 kilometers

Description

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny, nr. 727...zobacz telefon


Witajcie w Gospodzie U 7 Zbójów!

Przystanek w podróży lub cel sam w sobie. Jeśli odwiedzicie Zbójów raz, będziecie tu wracać, bo nasi Goście są dla nas najważniejsi i dlatego staramy się dbać o Was najlepiej, jak potrafimy.

Chcemy, byście w ciepłych wnętrzach Gospody, poczuli się jak w prawdziwym, staropolskim domu, który zawsze słynął ze swej gościnności. Smaczne, swojskie, proste jedzenie, wyjątkowe piwa i doskonałe węgierskie wina - wszak Gospoda znajduje się przy historycznym szlaku handlowym, zwanym Węgierskim. Co ważne, wiemy o tych alkoholach naprawdę dużo...

Dlaczego Gospoda?

Dlatego, że jeśli do wszystkiego, co przeczytaliście powyżej, dodamy uśmiechniętą, kompetentną i dyskretną obsługę, przytulne pokoje w niezwykle atrakcyjnej cenie, będące doskonałą alternatywą dla drogich hoteli, magię i legendę tego wyjątkowego miejsca, to już wiecie, że musicie nas odwiedzić.

Zbóje: Madej, Ondraszek, Momoń, Pompa, Dobosz, Baczyński i Janosik zapraszają na zabójczo smaczne, podkarpackie jadło!

Accommodation site in the database since: 2014-05-28

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Fireplace room, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Payments: Credit cards accepted
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, TV/game/recreation room)