Trafo Base Camp

Guesthouse in Podlesicach

9.7 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Information

Kroczyce 79 , 42-425 Kroczyce odległość od centrum: 0.4 kilometers

Description

[TrafoBaseCamp] usytuowane jest w Podlesicach - jednej z najczęściej odwiedzanych miejscowości związanych ze wspinaniem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Jednakże Podlesice to nie tylko mekka wspinaczy, gdzie w promieniu 25km znajduje się ok 3000 ubezpieczonych dróg o trudnościach od III do VI.8.
Znajdziecie tu także:
- całe mnóstwo szlaków rowerowych i pieszych;
- świetne warunki do biegów terenowych;
- kilka kąpielisk, rozlokowanych na okolicznych zalewach(Kostkowice, Dzibice, Przyłubsko, Siamoszyce);
- łatwy dojazd do jednej z głównych atrakcji turystycznych Jury - zamków szlaku "Orlich Gniazd" (Mirów, Bobolice, Birów, Ogrodzieniec, Ryczów);
- czynny w zimie wyciąg narciarski w Morsku i narciarskie trasy biegowe.

W hostelu [TrafoBaseCamp] przygotowaliśmy dla Państwa dziewięć 2-3 osobowych pokoi, oraz jeden pokój 6-8 osobowy, mogących łącznie pomieścić do 30 osób.
Wszystkie pokoje, poza pokojem 6-osobowym , oraz jednym dwuosobowym, dla których przeznaczony jest osobny węzeł sanitarny, posiadają własne łazienki.
Dodatkowo,na piętrze hostelowym, znajduje się multimedialna salka konferencyjna.
A wszystko w loftowym, minimalistycznym wykończeniu.

Obiekt oferuje także profesjonalna, krytą ściankę wspinaczkową o wysokości 4,80m przystosowaną do prowadzenia kursów, ale i do treningu dla początkujących i mocno wtajemniczonych w arkana sportu wspinaczkowego.

Znajdująca się w budynku [KNAJPA] z założenia ma być miejscem NIEformalnych spotkań, których przeciwieństwo sugerowałoby miano "restauracji". Nie jest to też typowy "bar" czy "pub"...nasza [knajpa] to po prostu knajpa! Taka, w której możecie napić się kawy, wypić ze znajomymi piwo, lub wino, poczytać jedną z kilkuset udostępnionych książek, ale też zjeść smaczny posiłek po całym dniu. W menu naszej [knajpy] znajdziecie coś mięsnego, ale przede wszystkim - zapraszamy na specjały kuchni wegetariańskiej.

W [TrafoBaseCamp] prowadzimy także sklep wspinaczkowo- turystyczny.Jeżeli więc musisz uzupełnić braki sprzętowe lub odzieżowe; jeżeli w ferworze walki o ograniczenie bagażu kurtka została w domu, a sprzęt w samochodzie kolegi; jeżeli wreszcie chcesz uciec przed deszczem. zabić trochę czasu w dzień restowy, chcesz sprawdzić co nowego na rynku...serdecznie ZAPRASZAMY!

Accommodation site in the database since: 2015-03-02

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request)
  • Conveniences: Facilities for disabled persons
  • Within the facility: Canteen, Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one, Tea)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Baby chair) Facilities for families with children (Playground [Swings, Slide], TV/game/recreation room)