Hotel Restauracja "Kuźnia Smaku"

Hotel in Krosno Odrzanskie

Krosno Odrzanskie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 42, 66-600 Krosno Odrzańskie,
voivodship lubuskie, Poland

advertisement

Information

Room type Price
1 personal 130 PLN per room
2 personal 160 PLN per room
3 personal 180 PLN per room

Description

Restauracja Hotel "Kuźnia Smaku" położona przy drodze krajowej nr 29 Słubice-Wrocław dysponuje 6 komfortowo urządzonymi pokojami. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę oraz telewizor plazmowy. W obiekcie znajduje się: stylowa restauracja z piecem chlebowym, sala konferencyjna, sauna, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi). Serwujemy dania kuchni staropolskiej z akcentami śródziemnomorskimi, co w połączeniu ze znakomitą obsługą i stylowym wnętrzem sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg. Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości monitorowany parking oraz przestronny taras letni.

Accommodation site in the database since: 2010-01-15

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Ironing on request), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna), Grill
  • Conveniences: Facilities for disabled persons
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet
  • Payments: Credit cards accepted
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet