Agroturystyka U Andrzeja

Agrotourism in Łodygowicach

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Polna 16, 34-325 Łodygowice odległość od centrum: 2.8 kilometers

Description

Jeśli marzą Państwo o niezapomnianym aktywnym wypoczynku to zapraszamy do Agroturystyki u Andrzeja w Łodygowicach.Właśnie w tym miejscu można odkryć prawdziwą ciszę i ukojenie,naładować się pozytywną energią bijącą z serca Beskidów.

Oferujemy naukę jazdy konnej jak również możliwość dzierżawy konia w wygodnym dla Państwa terminie.Organizujemy biesiady,imprezy integracyjne,dłuższe i te krótsze weekendy.Mamy do dyspozycji sale na 60 osób która może być świetnym miejscem do organizacji chrzcin,komunii czy wesel.

Do Państwa dyspozycji są oddane 2 pokoje 3osobowe, 3 pokoje 2osobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i balkon skierowany na wschodnią stronę góry Skrzyczne (1257 m.n.p.m.).. Pokoje mogą na raz pomieścić 16 osób.

Latem zapraszamy na przejażdżki bryczką po polach i łąkach Beskidu Śląskiego.Spędzenia miłych chwil z przyjaciółmi przy ognisku pod osłoną górskiego nieba.Bliskość jeziora Żywieckiego daje możliwość uprawiania sportów wodnych.Nauka pływania na Windsurfigu czy przepłyniecie statkiem "Ziemia Żywiecka"po jeziorze to tylko drobny przykład jak Państwo mogą u nas aktywnie spędzić wolne chwile.

Zimą organizujemy kuligi,przejazdy saniami po okolicy.Istnieje możliwość nauki jazdy na desce snowbordowej oraz nartach.Wokół nas znajduje się wiele wyciągów narciarskich,orczykowych jak również krzesełkowych.

Poprzez współprace z kołem gospodyń wiejskich,agroturystyka u Andrzeja prowadzi warsztaty i pokazy kuchni regionalnej (przetwory,ciasta,dania obiadowe,alkohole).Dodatkową atrakcją są wystawy rękodzieła artystycznego oraz nauki gry na instrumentach ludowych dla każdego.Na Państwa życzenie wspólnie spędzony czas może umilić lokalna kapela góralska.

Agroturystyka u Andrzeja znajduje się blisko dużych skupisk miejskich-między innymi Bielsko-Biała (10 km),Żywiec (6 km), Szczyrk (4 km).Może być świetną bazą wypadową na piesze wędrówki szlakami o różnym poziomie trudności Beskidu Małego, Ślaskiego oraz Żywieckiego.

Pragniemy aby każdy z naszych gości poznał bogatą historie i kulturę Żywieczyzny.Zaprosimy Państwa do zwiedzania Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu.Poznania zabytków powiatu Żywieckiego w parku miniatur znajdującym się w pięknie odrestaurowanym parku,w którym od kilku już wieków są dwa piękne zamki(letni i zimowy) a w jednym z nich mieszka księżna Maria Krystyna Habsburg.

Prowadzimy współpracę z wieloma lokalnymi parterami. Dla naszych gości przewidziana jest promocja na 1 godz. gry w kręgle w "Kręgielni Kometa" w Żywcu.

Serdecznie zapraszamy.

Accommodation site in the database since: 2012-08-13

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00