Siedlisko Jagłowo Dzika Biebrza

House for rent in Jagłowie

10 Rating
Liczba ocen:1

Sztabin 46 , 16-310 Sztabin odległość od centrum: 0.8 kilometers

Ostatnia aktywność

 • Stanisław zapytał(a) o nocleg 4 Days temu
 • Stanisław zapytał(a) o nocleg 4 Days temu

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

Sztabin 46 , 16-310 Sztabin odległość od centrum: 0.8 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (5 adults) from 275 / night 1 See Ask about accommodation
Cottage (6 adults) from 300 / night 1 See Ask about accommodation

Description

WYNAJEM TYLKO I WYŁĄCZNIE NA MINIMUM 3 DNI !

Siedlisko Jagłowo Dzika Biebrza, to dwa całoroczne budynki: odremontowany drewniany dom i odnowiona, przystosowana do zamieszkania drewniana stodoła. Budynki znajdują się od siebie w odległości 60 metrów.
Siedlisko położone jest na skraju wsi, w oddaleniu od ścisłej wiejskiej zabudowy. Od najbliższego sąsiada dzieli nas niemal pół kilometra, zaś do kąpieliska nad rzeką Biebrzą jedynie 80 metrów.
Dom z początków XX-go wieku wyremontowaliśmy w 2008 roku. Stodołę wyremontowaliśmy w 2009 roku. Zarówno stodoła jak i dom są bardzo komfortowo i kompleksowo wyposażone.

W sumie, w obydwu budynkach oferujemy 11 miejsc noclegowych (+ 2 dostawki) - w stodole 5 miejsc noclegowych, w domu 6 miejsc noclegowych. Obydwa budynki są niezależne od siebie, posiadają odrębny wjazd.

Myśląc o Państwa komforcie zielony teren wokół domu i stodoły został ogrodzony. Na ogrodzonym terenie znajdują się miejsca parkingowe. Ogród wokół domu jak i stodoły jest oświetlony, co pozwala przyjemnie spędzać czas po zmierzchu. Na terenie wspólnym dla obydwu budynków przygotowaliśmy miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci.

Pamiętając o naszych małych gościach przygotowaliśmy zabawki i książeczki dla dzieci. Dbając zaś o ich bezpieczeństwo i wygodę oferujemy łóżeczko ze szczebelkami, krzesełko do karmienia, przewijak oraz wanienkę do kąpieli. Schody na piętrze zabezpieczyliśmy zamykaną barierką.

Dobrze wyposażona kuchnia zarówno w jednym jak i drugim budynku pozwoli Państwu na kulinarne podróże szlakami podlaskich smaków, zaś przygotowana przez nas świeża pościel i ręczniki umilą chwile odpoczynku....
www.jaglowo.pl:
www.jaglowo.pl

Accommodation site in the database since: 2009-03-03

Expand Collapse

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
 • For guests with pets: Pets welcome
 • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub) Facilities for families with children (Playground)

Opinions and ratings Dodaj opinie See all reviews

Latest reviews

 • Jolanta Okuniewska

  Rating 10

  Jolanta Okuniewska

  Pobyt urodzinowo- krajoznawczy. Lokalizacja domu i stodoły idealna, na skraju wsi. Wieś malownicza, w której czas wydaje się zatrzymał, przesympatyczni mieszkańcy. Widok w czasie zachodu słońca przepiękny. Doskonałe miejsce dla osób, które doceniają miejsca nieskażone "cywilizacją". Biebrza "tuż" za płotem a cała biebrzańska przyroda na wyciągnięcie ręki.
  Zwiedzaliśmy objazdowo najbliższą okolicę. Polecam.

  Z wyżywieniem byliśmy samowystarczalni, wszystko można przygotować w dobrze wyposażonej kuchni.

  • cena/jakość: 10/10
  • czystość: 10/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 10/10
  • lokalizacja: 10/10

  Expand Collapse