Dom w Dom - Noclegi B&B

Guesthouse in Gajówce

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Gajówka 16, 59-630 Mirsk odległość od centrum: 0.2 kilometers

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

Gajówka 16, 59-630 Mirsk odległość od centrum: 0.2 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 100 / night 3 See Ask about accommodation
4 bed room from 150 / night 1 See Ask about accommodation
5 bed room from 160 / night 1 See Ask about accommodation

Description

Dom w Domu to klimatyczne noclegi w 200-letnim domu na Pogórzu Izerskim. Dom położony w urokliwej, spokojnej wsi letniskowej Gajówka, 10 min od Świeradowa Zdrój. Dookoła jest mnóstwo tras rowerowych i single tracków, miejsc na spacery i nordic walking ścieżkami leśnymi i polnymi. W zimie blisko jest do stoku z gondolą w Świeradowie Zdrój lub stoków w Czechach i trasach na biegówki w Jakuszycach.

W Dom w Domu czas spędzać można na wielu aktywnościach lub po prostu nie robić nic. W naszym dużm 1 ha sadzie i ogrodzie ze stawem przygotowaliśmy wiele urokliwych miejsc do odpoczynku. Dzieci mają do dyspozycji bezpieczny plac zabaw z 15m tyrolką i trampoliną.

Oferujemy pokoje o wysokim standardzie (goście bardzo chwalą nasze łóżka z podwójnym materacem!), wspólny salon z jadalnią oraz pokój gier i zabaw dla dzieci i dorosłych z konsolą. Część pokoi ma widok na Karkonosze i Góry Izerskie, a 2 apartamenty 100-metrowy taras.

Przygotowujemy zdrowe, naturalne śniadania "na bogato" w formie bufetu. 3 daniowe obiadokolacje podajemy wieczorem. Ciągle dostępny jest bezpłatny bufet kawowy ze słodkościami. Dostępny jest także mały aneks kuchenny do przygotowania prostych dań.

Dom w Domu to azyl nasz i naszych Gości od miasta i zgiełku codziennego życia.

Gajówka, to mała, urocza, letniskowa wieś położona pomiędzy Jelenią Górą a Świeradowem Zdrój na Pogórzu Izerskim z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie. Mieszka tu na stałe około 100 osób, a wieś podzielona jest na górną i dolną. W górnej części jest 5 domów i większość z nich przyjmuje turystów. Gajówka jest spokojna, dająca wytchnienie od szybkiego życia. Nie uświadczycie tu typowej wsi. Nie ma gospodarstw rolnych z dużą iloscią zwierząt.

Większość pól w okolicy to nieużytki rolne przeznaczone pod uprawy ekologiczne lub łany zbóż. Lasy i stawy w okolicy dają miejsce na wyciszające spacery wśród natury. Ruch samochodowy całkowicie omija Gajówkę - nie ma tu żadnych dróg "przelotowych". W Gajówce znajduje się około 20 domów przysłupowych, z czego część z nich jest odrestaurowanych.

Cisza, spokój, błogostan i ogólny dobrostan ciała i umyslu to zalety pobytu w Dom w Domu w Gajówce. Bliskość wielu ciekawych atrakcji dla każdego, daje gwarancję braku nudy, gdy zechecie z nich skorzystać. Część z naszych Gości, jednak nigdzie nie jeździ. Po prostu dobrze odpoczywa w Gajówce.

Zapraszamy!
www.DomWDomu.pl:
80467.dobrynocleg.pl www.DomWDomu.pl

Accommodation site in the database since: 2019-02-26

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 15:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Canteen, Sport i rekreacja (Swimming pool included in the price, Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide, Trampoline], TV/game/recreation room)