Promoted sites in the surrounding area

Domki "Falsztyn"

House for rent in Falsztyn

Falsztyn 140, 34-435 Frydman,
voivodship małopolskie, Poland

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
House for rent 8-person 250 - 450 PLN whole 3 See Contact form

Domki w Falsztynie to ośrodek składający się z nowych komfortowych domków do których zapraszamy przez cały rok. Domki usytuowane są we wsi Falsztyn która leży na północnych stokach Pienin Spiskich, od północy i zachodu otoczonych wapiennymi skałami. Atrakcyjności wsi sprzyja położenie nad powstałym Jeziorem Czorsztyńskim. Miejscowość ta słynie z urokliwych panoram na Pieniny, Tatry i gorczańskie pasmo Lubania. W jednym domku jest od 6 do 8 miejsc noclegowych. Domki znajdują się15 min.od wyciągów narciarskich!!! www.domkifalsztyn.pl
Na 60 m2 pow.domku mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka, lodówka, naczynia) i łazienkę w hotelowym standardzie, salon z kominkiem oraz telewizją, taras, oraz dwie duże, wygodne sypialnie na piętrze.

Niedaleko obiektu jest sklep (100m), kościół, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci oraz jezioro. Na terenie obiektu czeka na Państwa miejsce do grillowania, ogrodzony parking, dostęp do WiFi oraz monitoring okolicy domków.
Zapraszamy

Website:
www.domkifalsztyn.pl
Facebook:
www.facebook.com/DomkiFalsztyn

Accommodation site in the database since: 2014-10-07

Expand description Collapse description

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Kitchen available, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available), Grill, Fireplace room
 • Internet: Internet (wifi)
 • For guests with pets: Pets welcome
 • Reception desk: Reception desk open 24/7
 • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty), Facilities for families with children (Playground, Sandbox, Swings, Slide, TV/game/recreation room)

Houses for rent:

 • Domek (8-person)

  Number of the same houses for rent at the accommodation site: 3

  Price for whole 250 - 450 PLN

  Contact form
  Details:
  Area: (60 m2), Number of rooms in house for rent: (2),
  Beds available:
  Single (2), Double (3),
  Equipment:
  Terrace (10 m2), Balcony (3 m2), Desk, wardrobe / chest of drawers, Fireplace, TV (32 ")
  Bathroom:
  Bathroom in house for rent, Shower, WC
  Kitchen:
  kitchen / kitchenette in house for rent, stove for cooking, sink, Refrigerator, Microwave, Kettle, cutlery and kitchen utensils

  Show detailsHide details

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet