Chata Lidia

Agrotourism in Międzygórzu

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

ul. Wojska Polskiego 27, 57-514 Międzygórze odległość od centrum: 1.2 kilometers

Description

Jeżeli szukasz zacisznego miejsca pełnego spokoju to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!!!
Chata "Lidia" to przytulne całoroczne gospodarstwo agroturystyczne w Międzygórzu. Unikalna lokalizacja i oryginalne wnętrze są pierwszymi wyróżnikami naszej Chaty spośród pozostałych obiektów. Utrzymana w prawdziwie górskim klimacie, w większości wykończona ręcznie przez właściciela jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Każdy z pokoi ma swój klimat, nie jest bezosobowy jak w większości hoteli, a jednocześnie oferuje wszelkie wygody i udogodnienia. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor.
Oprócz noclegów oferujemy naszym Gościom różne formy aktywnego wypoczynku. Latem proponujemy jazdę konną na jednym z trzech wierzchowców będących pod opieką właścicieli. Zapewniamy również wykwalifikowanego instruktora. Ogromne tereny dookoła Chaty pozostają do wyłącznej dyspozycji Gości. Konie nie są jednak jedynymi zwierzętami żyjącymi na naszym terenie. Posiadamy również kozy, których mleka można się napić, psa i koty, które zawsze chętnie towarzyszą Gościom w wypoczynku. Wielbicielom pływania oferujemy wyjazdy na położony kilka kilometrów dalej basen. Jako stali klienci zapewniamy naszym Gościom wstęp po znacznie niższych cenach.
Oprócz tego zapraszamy miłośników rowerowych wycieczek - okoliczne szlaki obfitują w tereny o różnym stopniu trudności, jednak równie pięknych widokach - od łatwych tras łagodnie krążących wokół Międzygórza, po trasy godne wytrawnych mistrzów MTB. Podobną trasa można wybrać się na piechotę - dzięki położeniu naszej Chaty wysoko ponad centrum Międzygórza wystarczy przejść parę kroków i już można podziwiać panoramę Masywu Śnieżnika w całej okazałości.
Zimą zaś zapraszamy Państwa na narty! W samym Międzygórzu istnieją dwa stoki o niezbyt wygórowanym poziomie trudności. Wyciąg na te stoki znajduje się niedaleko od Chaty. Dowodzimy naszych Gości także do Czarnej Góry - jednej z największych polskich baz narciarskich. Stamtąd zaś prowadzi 5-kilometrowa trasa bezpośrednio do Międzygórza. Oferujemy także lekcje nauki jazdy z wykwalifikowanym instruktorem. Można również wybrać się do czeskich kurortów - przejechawszy raptem 30km znaleźć się można w centrum zimowej rozrywki po czeskiej stronie Sudetów. Zaś po dniu spędzonym na stoku wrócić do malowniczego Międzygórza, aby odpocząć po ogromie turystów.
PROSIMY WYŁĄCZNIE O KONTAKT TELEFONICZNY.

Accommodation site in the database since: 2012-09-20

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Kitchen available, Udogodnienia Spa/wellness (Sauna)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Gym/fitness club included in the price)