Willa CasaBlanca

Guest rooms in Jeleniej Górze

9.8 Rating
Liczba ocen:3

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Krośnieńska 6 , 58-560 Jelenia Góra odległość od centrum: 5.3 kilometers

Description

Willa CasaBlanca zaprasza do dwóch obiektów, położonych w malowniczych dzielnicach Jeleniej Góry.

Willa CasaBlanca Jelenia Góra - Cieplice
ul. Krośnieńska 6

Obiekt położony w odległości 200m od Placu Piastowskiego, przy którym zlokalizowane są obiekty Uzdrowiska, oraz Pijalnia Wód , Park Zdrojowy i Termy Cieplickie . W odległości 100 m od obiektu znajdują się przystanki MZK oraz PKS - kierunek Karpacz, Szklarska Poręba. W pobliżu postój TAXI, apteka, bank. Z dworca PKP odjeżdża klimatyzowany szynobus relacji Jelenia Góra - Harrachov, jadący przez Sobieszów, Szklarską Porębę, Polanę Jakuszycką do Czech. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Restauracja - Pizzeria Casa Blanca, czynna od godz 12 do 22, oraz sklep sieci Biedronka.

W obiekcie oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz apartament 3 pokojowy. Wszystkie pokoje mają własne łazienki, balkony, TV, oraz WiFi. Goście mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego, wyposażonego w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik oraz niezbędne wyposażenie potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Obiekt jest ogrodzony i posiada miejsca parkingowe. Idealne warunki pobytu dla osób chcących korzystać z bazy zabiegowej Uzdrowiska Cieplice - najstarszego uzdrowiska w Polsce. Ze względu na centralne położenie Cieplice są doskonałym miejsce pobytu dla osób chcących zwiedzać Kotlinę Jeleniogórską - Dolinę Pałaców I Ogrodów, oraz dla osób lubiących aktywny wypoczynek - jednodniowe wycieczki autokarowe do Drezna, Wiednia, Pragi i ciekawych miejsc w Czechach.

Informacja Turystyczna , aktualne terminy wycieczek , dostępne na naszej stronie www.pokoje-casablanca.pl , tam link do I.T. - w opisie Willa Cieplice

Willa CasaBlanca Jelenia Góra - Sobieszów
ul. Bronisława Czecha 2A

Obiekt położony u podnóża pochodzącego z XIV w. Zamku Chojnik, znajdującego się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, w otoczeniu ciekawych tras turystycznych. Doskonały punkt wypadowy na wyjścia w góry, wyjazdy na narty, odwiedziny przygranicznych Czeskich miejscowości oraz Karpacza i Szklarskiej Poręby. W pobliżu przystanki MZK oraz PKS kierunek Szklarska Poręba - Jelenia Góra. Kierunek Karpacz obsługiwany jest sezonowo. Z dworca PKP odjeżdża klimatyzowany szynobus relacji Jelenia Góra - Harrachov, jadący przez Szklarską Porębę, Polanę Jakuszycką do Czech.

W obiekcie oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Koszt pobytu jest uzależniony od pory roku i czasu pobytu- podlega uzgodnieniu. Oprócz samodzielnych pokoi ,wyposażonych w TV oraz WiFi, Goście mają możliwość wynajęcia jednej z dwóch niezależnych kondygnacji - każda z własną łazienką oraz aneksem kuchennym ,wyposażonym w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik oraz niezbędne wyposażenie potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Obiekt posiada miejsca parkingowe.

Zapraszamy do Kotliny Jeleniogórskiej gdzie natura łączy się z cywilizacją. Przyjemny wypoczynek dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, wiele rozrywek dla rodzin z dziećmi.

Oferujemy pomoc w znalezieniu atrakcji dla każdego.

Accommodation site in the database since: 2012-02-01

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair)
  • Location details: The site is located in Jelenia Gora: - na Cieplicach Śląskich-Zdroju