Leśna Oaza

Resort in Borku Kamiennym

2.9 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Close

Information

Borek Kamienny , 83-341 Gowidlino

Description

Prezentujemy Państwu kompleks ośmiu całorocznych domków wypoczynkowych o wysokim standardzie. To zaciszne miejsce w sąsiedztwie jeziora i lasu zapewni chwile spokoju i relaksu.
W przytulnym wnętrzu każdego z domków można spędzać czas na wiele sposobów. Wysoki standard zapewni mile spędzony czas, od zabaw w basenie po chwile relaksu w saunie. Niepowtarzalny nastrój stwarza rozpalony kominek w salonie.
Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnie otwartą na salon, kominek, telewizję satelitarną, dużą łazienkę z sauną, kryty basen o powierzchni 28m kwadratowych i 1,5m głębokości, 2 sypialnie: jedna małżeńska z dużym łóżkiem, druga sypialnia 3 osobowa z łóżkiem piętrowym 2 osobowym i łóżkiem jednoosobowym. Dodatkowo salon daje możliwość noclegu na rozkładanej sofie dla dwóch osób.
Domki posiadają centralne ogrzewanie gazowe w systemie podłogowym. Kompleks domków znajduje się na terenie ogrodzonym ziemnym wałem z metalową bramą wjazdową.
Kompleks położony w okolicy parku krajobrazowego, lasy bogate w jagody i grzyby.
Jezioro Gowidlińskie o powierzchni 393ha, długość 7km, głębokość 26m w odległości 100m od obiektu, możliwość pływania łódką, kajakiem lub żaglówką. Wokół jeziora istnieją trasy brzegowe.
Na terenie kompleksu znajduje się boisko do siatkówki, plac zabaw, miejsce na ognisko oraz domek biesiadny.

Accommodation site in the database since: 2009-05-11

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Swimming pool)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground)