Agroturystyka Pod Gruszą

Guest rooms in Ładnym Polu

6.9 Rating
Liczba ocen:4

Ruciane-Nida 27 , 12-220 Ruciane-Nida

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

Ruciane-Nida 27 , 12-220 Ruciane-Nida

Description

Nasze obiekt znajduję się w samym sercu Puszczy Piskiej kompleks Mazurskiego Parku Krajobrazowego oddalonej o 4 km od Rucianego i 17 km od Mikołajek. Bardzo urozmaicone ukształtowanie terenu, bliskość licznych jezior.
W obiekcie znajduje się 6 pokoi , salon i kuchnia , na terenie grill, miejsce na ognisko, mini plac zabaw dla dzieci. Wieczorową porą można wsłuchiwać się w kumkaniem żab, krzyki żurawi z pobliskich łąk i bagien , śpiewy skowronka, pohukiwanie sów, kukułki, dzięcioły, wiewiórki tym wszystkim będą mogli się Państwo nacieszyć podczas pobytu u nas.

Obiekt z dala od dróg, hałasu i innych gospodarstw.
Nasz obiekt jest wspaniałym miejscem dla rodzin z dziećmi: cisza, spokój, doskonały klimat, czyste powietrze, kontakt z przyrodą. Również dla wszystkich którzy cenią sobie taką formę spędzania czasu wolnego jak czynna rekreacja na łonie przyrody: jazda konna ( w pobliżu jest stadnina koni w Gałkowe ), rowerowa, piesze wycieczki, spływy kajakowe rzeką Krutynia

Serdecznie zapraszamy

Accommodation site in the database since: 2009-04-29

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Water equipment rental
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Merry-go-round], TV/game/recreation room)