Siedlisko "Roje"

Agrotourism in Rojach

Brak oceny

Miłakowo 19 , 14-310 Miłakowo odległość od centrum: 1.4 kilometers

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

Miłakowo 19 , 14-310 Miłakowo odległość od centrum: 1.4 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (8 adults) from 500 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Wolny termin 21-29.08.19r.
Aktualne ceny i zdjęcia znajdują się na naszej stronie : www.mojeroje.pl ; www.landsitzroje.weebly.com

Siedlisko nasze zbudowane jest we wsi Roje / wieś wzmiankowana w dokumentach z roku 1325 /, nad jeziorem Narie, niedaleko Morąga..... Zbudowane we wsi, ale tak naprawdę ponad kilometr za wsią - nad samym jeziorem - stąd Roje Kolonia.

Mamy własną linię brzegową Narii, swój las, staw i hektary górzystych łąk...... Kajaki i rowery.... Siedlisko jest całoroczne.

Od południa graniczymy z państwowym, starym lasem, a od północy z zaprzyjaźnionym siedliskiem.

Do Morąga jest 10 km, do Miłakowa 10 km, do Olsztyna 50 km. Gdańsk to tylko 100 km. A Warszawa 250 km, Berlin 613 km, Paryż 1625 km, 1819 m. do Janowa.....

Cały rok mamy ciszę, spokój i dziką zwierzynę, głównie: dziki, sarny, koziołki, łanie, łosie, lisy, zające, borsuki, krety, nornice i myszki, oraz bociany, żurawie, czaple, bieliki, sikorki, trznadle, jedną wilgę i dzięcioły.

Siedlisko to dwa domy, drewutnia i rybny staw.

Domy są drewniane, pokryte dachówką „rozbiórkową”- ceramiczną.

Pierwszy dom powstał ok. 20 lat temu i ma: 3 sypialnie i przedpokój na górze, salon, jadalnie z kuchnią i łazienkę na dole, zadaszony taras, oszkloną werandę, a w piwnicy kotłownię i drugą łazienkę.
Drugi dom ma piękne 3 sypialnie na górze i małą łazienkę. Na dole zaś przestrzenny salon z małą, zamykaną kuchnią z oknem. Z salonu z kominkiem, stołem jadalnym,wygodnymi siedziskami i z maksymalną ilością i wielkością okien "schodzimy w świat.." na duży, bo 30m2 taras z widokiem "lotnym" w stronę jeziora i bajecznych zachodów słońca. Po usunięciu mebli mamy dużą salę na szkolenia lub warsztaty.W przedpokoju jest szatnia i druga łazienka.

Obok drewutni zbudowaliśmy miejsce do dużego grillowania. Jest też miejsce na duże ognisko.

Wodę mamy z wodociągu miejskiego, ze studni głębinowych w Miłakowie, prąd z elektrowni, ciepłą wodę z drewna lub z prądu. Gotujemy w kuchni na drewnie, lub na płycie ceramicznej na prądzie.... Jest piec chlebowy.

Aktualne ceny i aktualne zdjęcia znajdują się na naszej stronie mailowej : www.mojeroje.pl ; www.landsitzroje.weebly.com
www.mojeroje.pl:
siedliskomojeroje.dobrynocleg.pl www.mojeroje.pl

Accommodation site in the database since: 2014-03-17

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 17:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Sports equipment rental, Water equipment rental, Private beach/pier, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings], TV/game/recreation room)