Promoted sites in the surrounding area

Agroturystyka Lot

Agrotourism in Jezow Sudecki

Information

Do Państwa dyspozycji mamy noclegi w bardzo przystępnej cenie (od 35 zł/os) w pokojach 2-4 osobowych bądź apartamencie.
Goście nocujący u nas mogą zamówić wyżywienie w restauracji bądź przyrządzać samemu w przeznaczonym do tego aneksie kuchennym, jest to wygodne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Ponadto, z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.
Do dyspozycji gości oddajemy sale weselną mieszczącą 120 osób, salę bankietową na 40 osób, tarasową mieszczącą 20 osób oraz salkę barową na 20 osób. Sala barowa jest przystosowana dla osób palących.

Bezpośrednie sąsiedztwo Jeleniej Góry oraz bliskość miejscowości takich jak: Karpacz, Szklarska Poręba czy Dziwiszów gdzie znajduje się mikrostacja sportów zimowych- Łysa Góra sprawia, że oferta jest szczególnie atrakcyjna dla miłośników sportów zimowych i wycieczek górskich.

Jeżów Sudecki należy do najstarszych osad w okolicy Jeleniej Góry. W niektórych opracowaniach można znaleźć nawet nie uzasadnione stwierdzenie, że jest najstarszą wsią w Kotlinie Jeleniogórskiej. Jeżów Sudecki, znany jest z ośrodka szybowcowego na Górze Szybowcowej cenionego przez pilotów z całej Polski. W ostatnichlatach dużym powodzeniem cięszą się lotnie i paralotnie, jest to również miejsce niedzielnych wędrówek, miejsce, gdzie panorama jest tak rozległa i fascynująca, że można spędzić kilka godzin zupełnie się nie nudząc.

Accommodation site in the database since: 2012-04-02

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Kitchen available
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Baby chair)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Loading…
Loading…