Domki Bliźniaki

Cottage in Zywki

Zywki , 11-612 Kruklanki,
voivodship warmińsko-mazurskie, Poland

advertisement

Domki Przy Jeziorze

City: Lipczynek

Price starting from: 160PLN total

 

Our proposal:

Close

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
Summer house 6-person 250 - 300 PLN whole 2 See

Description

Zapraszamy do wynajęcia domku letniskowego (rok budowy 2016) od kwietnia do końca września (możliwość wynajmu po sezonie )w malowniczej, turystycznej wsi Żywki Małe ok. 18 km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior). Żywki Małe to mała miejscowość położona w obrębie Jeziora Babka (strefie ciszy,występuje żółw błotny) na skraju Puszczy Boreckiej (ostoja Żubrów)
Nieopodal przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe.
To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody, wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy.W naszym domu mogą jednocześnie wypoczywać do 6 osób.

ODLEGŁOŚCI:
Do wyłącznej dyspozycji gości jest działka, na której stoją domki i druga działka z własną linią brzegową, pomostem, plażą i boiskiem do piłki siatkowej. Działki oddzielone są drogą.
Dodatkowo kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego ok. 3km w Kruklankach. Jezioro objęte jest strefą ciszy. .
Najbliższy sklep, bar i restauracja znajdują się w odległości ok. 3 km.
Najbliższe miasto - Giżycko (ok.18km) - latem liczne koncerty i imprezy - m.in. Szanty w Giżycku - ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, pokazy lotnicze air-show,Twierdza Boyen (coroczna inscenizaja bitwy, pokazy lotnicze Air Show, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, zamek , port żeglugi i wiele innych.
W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia - m.in. romantyczny 'zwalony most' nad rzeką z pięknym widokiem na jezioro Patelnia, śluza w Przerwankach, Miłośnicy historii mogą wybrać się rowerem do pobliskiej byłej kwatery Himlera w Pozezdrzu, wilczy szaniec w Gierłoży, pałac w Sztynorcie, śluzy kanału Mazurskiego w m. Guja i innych.

Accommodation site in the database since: 2016-06-24

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Kitchen available, Grill, Private beach/pier, Place for a bonfire
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playroom for children, Playground, Sandbox, Swings, Slide, Trampoline, TV/game/recreation room)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet