Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki & Apartamenty - Kompleks Wypoczynkowy Bryza

Category: cottage

City: Lubiatowo

 

Apartamenty.in Dębki

Apartment in Dębkach

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Information

ul. Wrzosowa 55 , Dębki, 84-110 Krokowa odległość od centrum: 0.9 kilometers

Description

W nowoczesnym obiekcie apartamentowym mamy dla Państwa apartamenty Dębki wykończone w wysokim standardzie. W każdym z nich do dyspozycji Gości jest taras, jak również salon, aneks kuchenny, łazienka i sypialnia. Dzięki swojej lokalizacji nasz obiekt pozwoli Wam odpocząć od zgiełku nadmorskich kurortów, jednak wciąż jest to niewielka odległość od morza - jedynie 600 m. Nasz apartamentowiec ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji, które umilą pobyt. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Poniżej kilka słów o tej pięknej miejscowości.

Dębki (kaszub. Dãbeczi, niem. Dembeck) - pięknie położona miejscowość letniskowa u ujścia rzeki Piaśnicy na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na zachód od Dębek znajduje się rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki.

Dębki to niegdysiejsza wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa z jedną z najładniejszych plaż polskiego wybrzeża i pięknWie położonymi apartamentami.
Dębki obecnie to wspaniałe miejsce, do niedawna zupełnie nieznane. Jest tu bardzo szeroka, piękna i piaszczysta plaża, do której droga prowadzi przez las (ok. 5 min) dzielący ją od zabudowań lokalnych - Dębek.
Po zachodniej stronie rzeka Piaśnica wpada do morza tworząc wspaniałą oazę spokoju - wyjątkowe miejsce. Niezwykłym jest, że Piaśnica niemal co roku obiera inną drogę do morza, wijąc się przez plażę. Do podziwiania wschodów i zachodów słońca polecamy właśnie to miejsce. Spacerując za rzeką w kierunku zachodnim możemy dotrzeć do plaży naturystów.
Dębki to miejsce, chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi. Bardzo często są to te same osoby, które wcześniej przyjeżdżały do Dębek towarzysko, ze znajomymi i takich osób jest również wiele.
W ostatnich latach w Dębkach rozwija się baza noclegowa i możemy zaproponować komfortowe apartamenty w przyjemnej lokalizacji. Powstały tu także liczne bary, puby, restauracje, atrakcje turystyczne...
Dębki to miejsce zupełnie inne niż pozostałe miejsca nad Bałtykiem. Wyjątkowości Dębek nie da się łatwo przedstawić, najlepiej to poczuć, sprawdzić i jak to się dzieje najczęściej - zakochać w tym miejscu:)

Bardzo polecamy przyjazd do Dębek w maju, czerwcu, wrześniu, grudniu (Sylwester), czy październiku (ryby, grzyby) - czyli poza ścisłym sezonem.

Accommodation site in the database since: 2018-01-02

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00