Apartamenty Dwa Widoki

Apartment in Zębie

Brak oceny

Ligasówka 32 , 34-521 Ząb

Ostatnia aktywność

  • monika zapytał(a) o nocleg 2 Days temu
  • Anna zapytał(a) o nocleg 6 Days temu
  • Michal zapytał(a) o nocleg 9 Days temu

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

Ligasówka 32 , 34-521 Ząb

For rent: Price: Number: Layout:
Apartment (8 adults) from 500 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Oferujemy 2 apartamenty, w których z każdych z nich może pomieścić się 8 osób. Apartamenty są komfortowo i elegancko urządzone. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesne meble, w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnie oraz dwie duże łazienki z jedna z prysznicem a druga z wanną.
Apartamenty Ekskluzywny i funkcjonalny o wielkości ok. 100 m2 dla 8 osób. Posiada salon z rozkładaną sofą , TV oraz przestrzenną kuchnią z jadalnią. W obiekcie znajdują się trzy sypialnie ,jedno łóżko małżeńskie i cztery pojedyncze oraz dwie łazienki jedna z prysznicem a druga z wanną. W kuchni oraz w sypialni mieszczą się dwa balkony z których można podziwiać widok na góry Miejsce parkingowe przed budynkiem. Do dyspozycji gości jest także darmowy grill oraz ogród.
Ząb to miejscowość niezwykle atrakcyjna dla turystów, położona na północ od Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim. Rozciąga się wierchowo na długości ok. 5 km na wysokości powyżej 1000 m n.p.m. (w najwyższym punkcie ma 1023 m n.p.m.). Jest najwyżej położoną wioską w Polsce i słynie z pięknych widoków. Stąd roztaczają się widoki na Tatry Polskie i Słowackie, na północy widać Podhale zamknięte wałem Gorców, na północnym zachodzie Orawę, za którą króluje Babia Góra, na wschodzie widok sięga po Pogórze Bukowiańskie. Tak atrakcyjne położenie sprawia, że Ząb posiada doskonałe tereny spacerowe, a w zimie turystyczna-narciarskie. Prowadzi tędy słynny „Szlak Papieski”, czyli trasa, którą Ojciec Święty Jan Paweł II jechał z zakopiańskich Krzeptówek do Ludźmierza w dniu 7 czerwca 1997 r., błogosławiąc zgromadzonych przy swoich domostwach Górali. Na pamiątkę tego wydarzenia odbywa się corocznie pielgrzymka piesza w pierwszą sobotę czerwca.

Accommodation site in the database since: 2019-08-04

Expand Collapse

  • At the disposal of guests: Grill, Kitchen available
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • We speak the following languages: We speak foreign languages (English)
  • Payments: Credit cards accepted
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair)