Zielona Grusza

Agrotourism in Olsztynie

Brak oceny

Reklama

Information

ul. Zamkowa 12 , 42-256 Olsztyn odległość od centrum: 0.3 kilometers

Description

Chcesz odpocząć od zgiełku miasta w pięknej okolicy? Chcesz zobaczyć przepiękne jurajskie krajobrazy? Chcesz zrelaksować się w domowej atmosferze i dobrze zjeść? Zapraszamy do nas! Zielona Grusza to miejsce dla Ciebie!

Zapraszamy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Oferujemy 12 miejsc noclegowych w czterech pokojach. Istnieje możliwość zrobienia "dostawek". Nasi goście mają do dyspozycji dwie łazienki.

Nasz obiekt jest zlokalizowany przy jedynym deptaku w Olsztynie, 100 metrów od olsztyńskiego rynku i w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zamku! Zamek mamy za płotem, wystarczy go "przeskoczyć" aby przenieść się do krainy Kaspra Karlińskiego.

Do dyspozycji naszych gości jest lodówka a w każdym pokoju bezprzewodowy czajnik, radio z odtwarzaczem MP3 i telewizor.

Na posesji jest możliwość zaparkowania samochodu. Teren jest ogrodzony i strzegą go trzy sympatyczne psy: Reginka, Bolek i Lolek. Po posesji swoimi ścieżkami chadzają też dwa koty: Karolina i Łatek.

Ponadto jako jedyni w okolicy oferujemy kursy wspinaczki skalnej, zabieramy naszych gości na wycieczki do okolicznych jaskiń oraz na treningi Nordic Walking! Dla biegaczy mamy ofertę z górnej półki: treningi z Edytą Lewandowską - Mistzynią Polski w Maratonie.

Na naszej posesji znajduje się mały plac zabaw dla dzieci, a w odległości 50m jest w pełni wyposażony teren z uciechami dla najmłodszych, którego dużą atrakcją jest fontanna.

Dodatkowo nasi goście otrzymują 15-procentową zniżkę na dania i napoje oferowane przez Stodołę Krzycha.

Serdecznie Zapraszamy!

Accommodation site in the database since: 2014-07-17

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide, Merry-go-round])