Ekowczasy - Agroturystyka

Agrotourism w Woli Uhruskiej

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

City: Warszawa

Price from: 70 całość

Information

ul. Źródlana 7 , 22-230 Wola Uhruska odległość od centrum: 1.3 kilometers

Description

Gospodarstwo malowniczo położone na wzgórzu wśród drzew, na obrzeżach miejscowości w zacisznej uliczce, obok las. W pobliżu wieża widokowa z której rozpościera się widok na Dolinę Bugu i Wolę Uhruską. Tu też przebiegają szlaki rowerowe,(Szlak GreenVelo) piesze oraz Poleski Szlak Konny.
W Odległosći 1,5 km rzeka Bug i starorzecza, gdzie można powędkować. Nad starorzeczem Bugu znajduje się strzeżone kąpielisko z placem zabaw dla dzieci i wyporzyczalnią sprzętu wodnego. Cisza, spokój i idealnie czyste powietrze. Doskonałe miejsce na wypoczynek rodzinny, dla ludzi kochajacych przyrodę i rowerzystów. W pobliżu piękne Lasy Sobiborskie, pełne grzybów, jagód i zagubionych śródleśnych jezior.
Do dyspozycji gości cała kondygnacja z osobnym wejściem, trzy pokoje, łazienka i WC. Na dole aneks kuchenny z lodówką – tylko dla gości. Zadaszenie pod mieszkaniem z miejscem na grilla i ognisko. Duże podwórko, gdzie można w cieniu drzew odpocząć i zaparkować samochód. Proponujemy wyżywienie pełne, bądź same obiady, na wyznaczoną przez gości godzinę. Regionalne potrawy : pierogi z różnego rodzaju farszem, dużo dań z grzybami w/g własnego przepisu.
Do dyspozycji gości jest również 5 rowerów. Właścicielka gospodarstwa ma uprawnienia przewodnika terenowego. Chętnie zorganizuje wycieczkę, bądź wskaże miejsca do zwiedzania. Zajmie sie też organizacja pobytu grup zorganizowanych. Organizujemy również imprezy sylwestrowe dla 10-20 osób.
Turysto jeżeli szukasz ciszy i spokoju, chcesz dobrze i zdrowo zjeść, a do tego kochasz piękno i przyrodę – przyjedź do nas na Polesie.
Zapraszamy

Accommodation site in the database since: 2009-04-30

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 15:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Canteen
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot)
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Facilities for families with children (TV/game/recreation room)