Domki Letniskowe

Cottage in Bukowcu

Brak oceny

Wołkowyja 11F , 38-613 Wołkowyja

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

Wołkowyja 11F , 38-613 Wołkowyja

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (6 adults) from 120 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Zapraszamy na wypoczynek w naszych komfortowych domkach znajdujących się w urokliwym, cichym i spokojnym zakątku Bieszczad. Domki znajdują się w m-ci Bukowiec nad brzegiem rzeki Solinka, niedaleko od Jeziora Solińskiego (900 m).

Domki wyposażone są we własną kuchnię, łazienkę, kominek typu „koza” oraz duży taras, z którego rozpościera się piękny widok na górę Kiczerę (831 mnpm.) Każdy domek ma powierzchni ok. 40 m2, przeznaczony jest dla max 6 osób (2+1+1+2). Domki są dwukondygnacyjne posiadają po dwie sypialnie, salon z rozkładaną sofą, kuchnię i łazienkę z natryskiem. W wyposażeniu znajduję się również telewizor LCD z TV SAT i w pełni wyposażona kuchnia. Domki znajdują się na terenie ogrodzonym z parkingiem do dyspozycji gości.

Dodatkowymi atutami jest: odległość do rzeki Solinka - 100m., Jezioro Solińskie - 900 m., las - 100 m., sklep - 100 m., Punkt medyczny - 3 km. Osoby lubiące wędkować znajdą tu wspaniałe warunki do połowu ryb, a amatorzy owoców leśnych, lasy obfitujące w grzyby i jagody.
www.domkibukowiec.pl:
letniskowedomki.dobrynocleg.pl www.domkibukowiec.pl

Accommodation site in the database since: 2012-01-23

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 15:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide])