"Dom Na Wzgórzu"

Agrotourism in Skolity

Skolity 58, 11-008 Świątki,
voivodship warmińsko-mazurskie, Poland

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
House for rent 8-person 250 - 350 PLN whole 1 See Contact form

Dom z ogrodem, na skraju miejscowości, wśród łąk, 200 m do lasu, z pięknym widokiem. Teren ogrodzony i zamykany. Parking na 4 auta obok domku. W domu znajdują się: salon, pokój dwuosobowy, sypialnia z 6 miejscami do spania, 2 łazienki z prysznicem (ciepła woda) i wanną i WC. Kuchnia wyposażona we wszystkie naczynia, garnki i szkło do przygotowywania i spożywania posiłków. Na wyposażeniu kuchni: kuchenka gazowa czteropalnikowa, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, lodówka. Na terenie posesji znajduje się miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości grill, 4 rowery, nordic walking, sprzęt sportowy, TV. Możliwość zakupienia nabiału, warzyw i owoców z lokalnych gospodarstw.Istnieje również możliwość korzystania z Mobilnego SPA "Madame La Mode". Organizujemy za dodatkową opłatą, oraz po wcześniejszym uzgodnieniu, warsztaty filcowania.

Website:
www.skolity.pl
Facebook:
www.facebook.com/pages/Dom-...

Accommodation site in the database since: 2012-06-01

Expand description Collapse description

 • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Kitchen available, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available), Place for a bonfire, Fireplace room
 • For guests with pets: Pets welcome
 • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby bathtub), Facilities for families with children (TV/game/recreation room)

Houses for rent:

 • Dom 6-8 osobowy (8-person)

  Price for whole 250 - 350 PLN

  Contact form
  Details:
  Number of rooms in house for rent: (5),
  Beds available:
  Single (2), Double (3),
  Equipment:
  Terrace (30 m2), Desk, wardrobe / chest of drawers, Fireplace, Radio, TV, DVD Player, radio with CD
  Bathroom:
  Bathroom in house for rent, Shower, Bath, WC, towel (8 szt.)
  Kitchen:
  kitchen / kitchenette in house for rent, stove for cooking, sink, Refrigerator, Kettle, Coffee, cutlery and kitchen utensils
  Room description:

  Oferujemy pobyt w domu z czterema sypialniami, salonem, kuchnią i dwiema łazienkami. Goście mogą korzystać do woli z tarasu z pięknym widokiem, wiatki ogrodowej, grilla i paleniska na ognisko. Jako dodatkową opcję po uprzednim uzgodnieniu proponujemy spływ kajakami, bądź statkiem po Kanale Ostródzko-Elbląskim.

  Expand description Collapse description

  Show detailsHide details

Persons who visited this site
were also interested in

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet