Rezydencja Zapiecek

Residence in Świeradowie Zdroju

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

City: Wierchomla Mała

Information

ul. 11 Listopada 15 , 59-850 Świeradów-Zdrój odległość od centrum: 0.7 kilometers

Description

Rezydencja "Zapiecek" jest całkowicie nowo wybudowanym obiektem. Otwarcie obiektu nastąpiło w kwietniu 2009. Położony w niepowtarzalnym miejscu miasta Świeradów Zdrój. Miasto uznawane jest przez gości polskich oraz zagranicznych za zarówno cenny zdrowotnie, jak i jeden z ważniejszych kurortów wypoczynkowych Śląska. Położenie obiektu pozwala na łatwy dojazd w każdych warunkach pogodowych. Możliwa jest także szybka komunikacja z sąsiednimi miastami również w Czechach i Niemczech (organizujemy transport na prośbę naszych gości).

Rezydencja "Zapiecek" zajmuje działkę o powierzchni około 8000 m2 co daje poczucie dużej przestrzeni. Część działki zajmuje skarpa pokryta bujną zielenią. Latem pozwala ona na spacery, a dzieciom daje dodatkową frajdę biegania pomiędzy drzewami. W okresie zimowym skarpa przemienia się w tzw. "Oślą Górkę", idealne miejsce na zjazd sankami. Powstaje duży i przestrzenny plac zabaw, oddzielony bramą od części parkingowej, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa naszym pociechom.

Nasa rezydencja otoczona jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. Szczyty górskie takie jak "Sępia Góra" (829m) , "Zajęcznik" (595m) lub "Stóg Izerski " (1107m) stanowią doskonałą bazę do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowboardzie.

Accommodation site in the database since: 2009-04-24

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Fireplace room, Udogodnienia Spa/wellness, (Jacuzzi, Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Conveniences: Air conditioning
  • Within the facility: Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Sports pitch, Gym/fitness club)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings, Slide])