Mieszkanie Do Wynajęcia

Flat for rent in Helu

9.8 Rating
Liczba ocen:2

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Leśna 6A/6 , 84-150 Hel odległość od centrum: 0.5 kilometers

Description

Mieszkanie 2 - pokojowe, 44 m2; 6 miejsc do spania, w bloku, na pierwszym piętrze, z balkonem na zachód, po generalnym remoncie, w pełni wyposażone (m. in. TV, pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów). Klatka schodowa czyściutka, tuż po remoncie. Sąsiedzi bardzo mili. Super lokalizacja, ponieważ jest b. blisko do portu, do latarni morskiej, nowo wybudowanej promenady, na cypel i plażę. Możliwość wycieczek katamaranem po zatoce do Trójmiasta. Krótkie rejsy po zatoce z możliwością oglądania wraków statków. Rejsy wędkarskie, przejażdżki na szybkich łodziach motorowych, nurkowanie i wiele innych morskich atrakcji.
Zapraszam również do zwiedzania Muzeum Rybołówstwa i nowego Muzeum Helu, w którym zgromadzono wiele militarnych pamiątek. W sierpniu od wielu lat odbywa się tu rekonstrukcja wojenna upamiętniająca desant wojsk alianckich w Normandii, zwana D - Day Hel. Temu wydarzeniu towarzyszy wiele atrakcji np. pokaz mody z lat 40 -tych, czy festiwal piosenek z tamtego okresu.
W drodze na cypel - fortyfikacje udostępnione do zwiedzania. Blisko jest również do fokarium, bankomatu i głównej ulicy Helu, gdzie znajdują się liczne smażalnie ryb, regionalne restauracje i kawiarnie. Bardzo blisko znajduje się kilka osiedlowych sklepów ogólnospożywczych. Przed blokiem miejsca parkingowe. Okolica jest spokojna i cicha z daleka od młodzieżowych campingów i muzyki dobiegającej z głośników. Po wyjściu z domu w ciągu minuty znajdują się Państwo w lesie, a w nim kilometrami ciągnące się ścieżki do spacerów np. z kijkami. Jesienią zapraszam na grzybobranie. Wynajmuję przez cały rok.

Accommodation site in the database since: 2014-04-03

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 12:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Baby bathtub, Potty)