Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Amber Hotel

Category: hotel

City: Gdansk

Price from: 160 całość

 

Altomka

Flat for rent in Sopocie

4.3 Rating
Liczba ocen:1

ul. Kazimierza Wielkiego 16, 81-780 Sopot odległość od centrum: 0.5 kilometers

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdroj

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Kazimierza Wielkiego 16, 81-780 Sopot odległość od centrum: 0.5 kilometers

For rent: Price: Number: Layout:
2 bed room from 50 / person 2 See Ask about accommodation
Three-bedroom Apartment (8 adults) from 50 / person 1 See Ask about accommodation
Two-bedroom Apartment (5 adults) from 240 / night 3 See Ask about accommodation

Description

Sopot centrum 2 mieszkania 2 pokojowe dla 4-5 osób kompletnie wyposażone TV kab. internet Wi-Fi ,
lub pokoje 2 osobowe w samodzielnym mieszkaniu blisko plaża ok. 200 m stacja PKP i SKM 300 m Monciak ok. 300 m.
W okresie zimowo-wiosennym dostępny jest samodzielny pokój z łazienką dla 2 osób lub 2 pokoje dla 4 osób. Atrakcyjne ceny. Jesienią zimą i wiosną Sopot też jest piękny.

Accommodation site in the database since: 2010-01-26

 • Check in/Check out: from 11:00 to 10:00
 • At the disposal of guests: Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request, Ironing on request)
 • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
 • Internet: Internet (wifi)
 • For guests with pets: Pets welcome
 • For families with children: Facilities for families with children (TV/game/recreation room)
 • Location details: The site is located in Sopot: - w Centrum - na Dolnym Sopocie

Opinions and ratings Dodaj opinie See all reviews

Latest reviews

 • Rating 4.3

  nestta

  Największą zaletą obiektu jest niewątpliwie jego lokalizacja- bardzo blisko morza i centrum, spokojna dzielnica. Niestety więcej plusów ciężko znaleźć. W mieszkaniu miało być wi-fi, ale nie działało. Dopiero po zwróceniu uwagi na ten fakt otrzymałyśmy kabel, który umożliwił podłączenie. Jednak ograniczało to dostęp do sieci wyłącznie z jednego pokoju i z jednego komputera. Kolejny fakt- na wyposażeniu pokoju miały znajdować się czajniki. W naszym pokoju nie działał... Poza tym w mieszkaniu trochę chłodno. Na szczęście zima w tym roku przypomina bardziej wiosnę, toteż dało się wytrzymać, choć w moim przypadku skończyło się ostrą grypą. Nie wyobrażamy sobie spędzać tutaj okresu sylwestrowego przy prawdziwie zimowych temperaturach. Kolejny i największy minus- zmienna cena mieszkania. Początkowa wersja to 60zł na dobę za osobę. Wstępne ustalenia obejmowały pobyt na 3 doby, później jednak okazało się, że dwie osoby dojadą drugiego dnia, o czym właścicielka została oczywiście wcześniej poinformowana. W rozmowie telefonicznej nie miała nic przeciw i nie wspominała o zmianie ceny, nawet gdy wprost została o to zapytana -tak na wszelki wypadek. W końcu jak 60zł za DOBĘ OD OSOBY-to niezależnie czy przyjedzie jedna osoba czy pięć, na 4 dni czy na 2- cena zostaje ta sama. Tymczasem po przyjeździe na miejsce niespodzianka w postaci wiadomości od właścicielki o konieczności dopłaty przez wszystkie osoby...Nieładnie droga Pani! Tak się nie postępuje! Wypadało chociażby też nas wcześniej poinformować o zmianie ceny, kontakt telefoniczny przecież miałyśmy i to nie jeden . W ostateczności właścicielka mogła odmówić nam lokum, skoro ponoć było tyyleee chętnych osób. Nie wątpię, że znalazłybyśmy inną kwaterę. W dzisiejszych czasach ofert nie brakuje, a o klienta się zabiega. Morał: Jeśli komuś zależy tylko na tym by mieć morze w zasięgu ręki i dach nad głową-to mieszkanie spełnia te kryteria. Nie wiemy jak jest w innych pokojach, które wynajmuje właścicielka, ale pobyt w mieszkaniu „zielonym” nie zrobił na nas dobrego wrażenia-przede wszystkim nie w tej „ruchomej” cenie."

  • cena/jakość: 4/10
  • wyżywienie: 1/10
  • czystość: 5/10
  • obsługa: 3/10
  • udogodnienia: 3/10
  • wyposażenie: 4/10
  • lokalizacja: 10/10

  Expand Collapse