Kwatera Letniskowa "U Strażaka"

Private accomodation in Kunowie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

Firlej 103 , 21-136 Firlej odległość od centrum: 1.4 kilometers

Description

Kwatera letniskowa „U Strażaka” UWAGA ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ ZIMĄ !!!!!
Zapraszamy do kwatery letniskowej „U Strażaka” nad jeziorem Kunów k/Firleja. Dom położony jest na samodzielnej, ogrodzonej działce z miejscem parkingowym 10 m od jeziora. Nasi goście mają do dyspozycji dwa odrębne mieszkania.
Mieszkanie I dla 7 osób, w którego skład wchodzą 2 w pełni umeblowane pokoje z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem dająca możliwość przygotowywania własnych posiłków, łazienka z prysznicem, ciepła woda, umywalką i WC.
Mieszkanie II dla 6 osób, w którego skład wchodzą 2 w pełni umeblowane pokoje, kuchnia z pełnym wyposażeniem dająca możliwość przygotowywania własnych posiłków, łazienka z prysznicem, ciepła woda, umywalką i WC.
Na 20 arowej działce, na której posadowiony jest dom znajduje się również miejsce na grilla i ognisko, altana ogrodowa, miejsce do gry w piłkę i zabawy dla dzieci.
Miejscowość Kunów charakteryzuje się przepiękną i spokojną okolica. Nasi goście mają możliwość zaopatrywania się w bardzo smaczną, ekologiczną żywność u naszych gospodarzy. Otulający miejscowość las to miejsce nie tylko dla grzybiarzy, lecz również dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. Bliskość jezior ( Kunów i Firlej) oraz rzek to wspaniała gratka dla miłośników kąpieli, wodniaków i wędkarzy.
Sympatycy wycieczek koniecznie powinni odwiedzić nasz zabytkowy kościół pobliską Kozłówkę - słynną rezydencję rodu Zamoyskich oraz urokliwy Kazimierz Dolny nad Wisłą, uzdrowisko Nałęczów, zabytki Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Lublina i Zamościa.
Preferujemy pobyty urlopowe,
Nie wynajmujemy kwatery na imprezy,
Email: osp-kunow@wp.pl
Tel: 665...zobacz telefon
Adres: Kunów 81 ...zobacz telefon Firlej woj. lubelskie

Accommodation site in the database since: 2014-03-12

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 14:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Kitchen available
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings])