Dom "Aulichówka"

House for rent in Gryżynie

Brak oceny

. 13A , Gryżyna, 66-630 Bytnica

Ostatnia aktywność

  • Marcin zapytał(a) o nocleg 2 Days temu
  • Agnieszka zapytał(a) o nocleg 14 Days temu

Reklama

Domki "Falsztyn"

City: Falsztyn

Price from: 250 całość

Information

. 13A , Gryżyna, 66-630 Bytnica

For rent: Price: Number: Layout:
Cottage (14 adults) from 500 / night 1 See Ask about accommodation
Studio (3 adults) from 120 / night 2 See Ask about accommodation

Description

Zapraszamy Państwa na Pojezierze Lubuskie niedaleko Świebodzina, do naszego Całorocznego Domu Wakacyjnego położonego w centrum malowniczej wsi Gryżyna, położonej nad jeziorem Kałek w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym bogatym w czyste jeziora, stawy, lasy, grzyby i niespotykaną w innych regionach przyrodę.

Na terenie naszej posesji znajdują się trzy budynki: Całoroczny Dom Wakacyjny, składający się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią oraz 4 sypialni dla maksymalnie 17 osób (optymalnie dla 12-13). Dom ten udostępniamy jako całość do wyłącznej dyspozycji wynajmujących; Budynek Squash, gdzie znajdują się 3 dodatkowe pokoje - w zależności od potrzeb dwu- lub trzyosobowe. Przy nich usadowiona jest wolnostojąca, w pełni wyposażona kuchnia (przeznaczona dla 2 pokoi z wejściem od strony ogrodu). W trzecim, najmniejszym budynku mieszka właściciel, który jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Część ogrodu przy Całorocznym Domu Wakacyjnym jest oddzielona roślinami od części z pokojami przy budynku squash, stąd jest możliwy podział na dwie oddzielne grupy osób przebywających w naszym obiekcie.

Teren, na którym położona jest nasza posesja o powierzchni 2000 m2 jest ogrodzony, a więc bezpieczny dla dzieci. Znajdują się tam meble ogrodowe, sprzęt do grillowania, miejsce na ognisko, sprzęt sportowy (stół do ping-ponga, zestaw do bagbintona, rzutki i in.), plac zabaw (huśtawki, piaskownica), prysznic ogrodowy oraz ogrodzone miejsce parkingowe dla samochodów.
www.gryzyna.pl:
www.gryzyna.pl

Accommodation site in the database since: 2009-05-12

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Sports equipment rental, Kitchen available, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Tennis court, Sports pitch, Gym/fitness club)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (cable, wifi)
  • We speak the following languages: We speak foreign languages (English, German)
  • Payments: Credit cards accepted
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide], TV/game/recreation room)