Ośrodek Wypoczynkowy "Jacnia"

Resort in Jacnia

Information

For rent: Price: Quantity: Layout:
Room 1-person 100 - 250 PLN person 12 See Contact form
Room 2-person 70 - 165 PLN person 12 See Contact form
Room 3-person 60 - 110 PLN person 9 See Contact form
Room 4-person 55 - 100 PLN person 9 See Contact form

Jeśli chcesz odpocząć z dala od zgiełku miejskiego, pooddychać świeżym, żywicznym powietrzem, zrelaksować się w komfortowych warunkach - zapraszamy do naszego całorocznego ośrodka wypoczynkowego przy stoku narciarskim w Jacni. Znajduje się on w Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym, zaledwie 20 km od Zamościa, na malowniczym Roztoczu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, dysponują łazienką, TV i wi-fi. U nas zjesz smaczne, regionalne potrawy przygotowane z naturalnych produktów. Jeśli masz ochotę na aktywny wypoczynek - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wyciągi narciarskie oraz zalew. W zimie zapraszamy zatem na narty zjazdowe oraz biegowe w stylu cross country, latem na plażę, rowery, spacery, wędkowanie, kajaki.. A jeśli chcesz po prostu poleniuchować - chwile zapomnienia zapewni ci nasza wyśmienita kawa wypita na tarasie z widokiem na sielską, roztoczańską przyrodę.

Website:
www.jacnia.pl
jacnia.wkraj.pl/#/63310/282...
Facebook:
www.facebook.com/jacniaa

Accommodation site in the database since: 2012-07-16

Expand description Collapse description

  • Check in/Check out: from 16:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request), Water equipment rental, Grill
  • Conveniences: Facilities for disabled persons, Elevator, Air conditioning
  • Within the facility: Bar/Restaurant (Bar, Restaurant)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot, included in the price)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (cable, wifi)
  • Payments: Credit cards accepted
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Supper, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground, Sandbox, Swings, Slide, Trampoline, TV/game/recreation room), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty)

Rooms:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet