Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Hostel "Poznań Petit"

Category: hostel

City: Poznań

 

Pokoje Gościnne

Guest rooms in Poznaniu

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

ul. Klasztorna 17 , 61-779 Poznań odległość od centrum: 0.1 kilometers

Description

Zapraszamy do nowego obiektu - pokoi gościnnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów w samym sercu starego miasta Poznania na ulicy równoległej do rynku głównego. Naszym atutem jest nie wielka odległość od targów poznańskich, jak i parku maltańskiego. Stanowimy idealne miejsce dla osób przyjeżdżających w sprawach biznesowych, jak i celach czysto turystycznych. Naszym klientom oferujemy pokoje z łazienkami, tv i kablówką, oraz apartament dla dwóch do czterech osób składający się z saloniku, sypialni i łazienki z jacuzzi wyposażonym w światłoterapię i radio. Bliskość rynku głównego jest kolejnym atutem, ponieważ nie wiele miejsc jest umiejscowionych w takiej lokalizacji, dogodnej dla zwiedzających. Na parterze jest możliwość organizowania szkoleń, konferencji itp.

Nasz obiekt posiada restaurację na parterze i klub muzyczny na pierwszym piętrze. Bar jest przez całą dobę do Państwa dyspozycji.

Recepcja jest całodobowa w restauracji, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z uroków nocy w naszym mieście. Spotkacie się u nas z miłą i otwartą na wszelką pomoc obsługą.

Zapraszamy serdecznie.

Accommodation site in the database since: 2010-04-06

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • For business: Conference rooms
  • Payments: Credit cards accepted
  • Location details: The site is located in Poznan: - w Centrum - na Starym Mieście