Willa Serafin

Villa in Kościelisku

9.5 Rating
Liczba ocen:6

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Nędzy Kubińca 132 , 34-511 Kościelisko odległość od centrum: 0.4 kilometers

Description

Willa Serafin znajduje się 4 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Dojazd jest bardzo prosty, gdyż nasz obiekt znajduje się przy głównej drodze. Polecamy również pieszą wycieczkę do Zakopanego usianą pięknymi widokami.
Oferujemy noclegi w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz rodzinnych apartamentach o wysokim standardzie z pięknym widokiem na masyw Giewontu, które mogą Państwo zobaczyć w galerii lub na naszej stronie. Wszystkie pokoje wyposażone są w mini aneksy kuchenne z lodówką, czajnikiem, zlewozmywakiem i kompletem sztućców, w pokojach znajdują się również łazienki, a większość ma również balkon.
Dla poszukujących kulinarnych doznań serwujemy śniadania w formie szwedzki stół i obiadokolacje na sali jadalnej obitej drewnem z kominkiem i przepięknym widokiem na góry i ogród.
Planując wypoczynek we dwoje, rodzinny czy integracyjny połączony ze szkoleniem firmowym warto sięgnąć po naszą ofertę. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz sala z ping-pongiem i bilardem. Willa Serafin to kompleks dwóch budynków bezpośrednio sąsiadujących ze sobą z możliwością zakwaterowania do 50 osób. W bliskim sąsiedztwie znajdują się doliny: Kościeliska i Chochołowska, stoki narciarskie : Polana Szymoszkowa, Biały Potok, Budzowski Wierch oraz Witów-ski, kąpielisko Szymoszkowa, (wkrótce zostaną otwarte Termy Chochołowskie).
Zakopane i okolice odwiedzają turyści o każdej porze roku. Kościelisko to bezpośrednio sąsiadująca z miastem miejscowość, stanowiąca do początku lat dziewięćdziesiątych jego integralną część. Tatry wraz z Tatrzańskim Parkiem Narodowym stanowią naturalny i największy magnes ściągający turystów pod Giewont, a szereg inwestycji w infrastrukturę
turystyczno - rekreacyjną wzbogaca ofertę wypoczynku z każdym rokiem.
Zapraszamy do Zakopanego i Kościeliska!

Accommodation site in the database since: 2012-05-28

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Fireplace room, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Canteen
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (cable, wifi)
  • Payments: Credit cards accepted
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner and supper in one)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Swings, Slide], TV/game/recreation room)