Domek Wśród Brzóz

Bungalow in Wydminach

10 Rating
Liczba ocen:1

Reklama

Domki Przy Jeziorze

City: Lipczynek

Price from: 160 całość

Nasza propozycja:

Close

Information

ul. Suwalska 15, 11-510 Wydminy odległość od centrum: 0.4 kilometers

Description

Nasz piętrowy, drewniany domek znajduje się na terenie Stowarzyszenia Użytkowników Działek Rekreacyjnych "Olszyna".

Domek posiada duży taras ze stołem, krzesełkami i parasolem. W salonie znajdują się foteliki, stoliczek, wersalka i sofa oraz szafki ubraniowe oraz radio i telewizor. Na parterze są 3 miejsca sypialne (2-osobowa wersalka i sofa). W aneksie kuchennym jest lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce i wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłków. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka oraz wc (bieżąca zimna i ciepła woda).
Na piętrze znajdują się dwa pokoje: jednoosobowy i dwuosobowy i wspólna szafa na rzeczy wiszące. Wszystkie okna wyposażone są w siatki przeciw komarom. Domek stoi na dużej działce, na której do dyspozycji gości jest również duży grill węglowy, miejsce do leżakowania i zaparkowanie samochodu.
Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci - huśtawki i piaskownica oraz boisko do siatkówki i miejsce do gry w koszykówkę. Na wspólnej plaży z kąpieliskiem niestrzeżonym jest ogólnodostępny pomost cumowniczo-wędkarski.

Accommodation site in the database since: 2014-03-24

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 10:00 to 14:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Sports pitch)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Swings, Slide])