Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki & Apartamenty - Kompleks Wypoczynkowy Bryza

Category: cottage

City: Lubiatowo

 

Pałac Poraj

Agrotourism in Poraju

Brak oceny

Reklama

Information

Wicko 5 , 84-352 Wicko odległość od centrum: 0.2 kilometers

Description

Oferujemy unikalny wypoczynek z dala od uciążliwych centrum miast ale w komfortowych warunkach - z wygodnymi pokojami i doskonałą kuchnią. Pobyt w naszym gospodarstwie to powrót do natury ale z wszystkimi wygodami. Oferujemy 20 miejsc hotelowych w stylowych pokojach 2 osobowych z łazienkami i tv. Zabytkowe wnętrza pozwolą na wspaniały wypoczynek.

Oferujemy smaczne posiłki w Restauracji z doskonałą kuchnią polską i regionalną. Nasza Restauracja słynie w całym regionie, a świadczyć o tym mogą liczne nagrody w konkursach kulinarnych.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, biesiady plenerowe, konferencje i spotkania integracyjne w sali bankietowo - konferencyjnej. Co roku organizujemy Zlot Starych Mercedesów. Mamy doświadczenie w organizowaniu wesel, spotkań rodzinnych i okolicznościowych. Na konferencje przygotowujemy wiele atrakcji dodatkowych (przejażdzki konne, rajdy samochodami terenowymi, zawody wędkarskie itp.). Dla gości mamy przygotowany dziewięcio osobowy bus przeznaczony do zwiedzania pięknych okolic.
W gospodarstwie znajduje się ptactwo, kozy, konie. Zapalonych wędkarzy zapraszamy na łowienie ryb w naszych stawach oraz słynnej rzece Łebie. Oferujemy przejażdzki konne po wspaniałej okolicy. W Poraju jak w raju. Jak ktoś szuka ciszy i intymności to zapraszamy.
Gospodarstwo Agroturystyczne Pałac w Poraju leży 11 km od Łeby, przy trasie Słupsk - Łeba. Odległość od Lęborka - 18 km, Gdańska - 70 km, Słupska - 45 km. Zobacz położenie na mapie !
Za jakość naszych usług nasze gospodarstwo otrzymało Pierwszą Nagrodę w Konkursie Agroturystyka Roku 2004.

Accommodation site in the database since: 2009-02-20

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 10:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Laundering on request, Ironing on request)
  • Within the facility: Bar/Restaurant, (Bar) Sport i rekreacja (Tennis court)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet
  • For families with children: Facilities for families with children (Playground)