Willa "Rówień Krupowa"

House for rent in Bustryku

9.6 Rating
Liczba ocen:27

Reklama

Nasza propozycja:

Close

Information

Ząb 8A , 34-521 Ząb odległość od centrum: 1.1 kilometers

Description

Willa RÓWIEŃ KRUPOWA

Zapraszamy na weekendy, wakacje. kontakt pod nr tel , 503...zobacz telefon .

Nowo otwarta Willa "Rówień Krupowa" zlokalizowana jest w paśmie Pogórza Gubałowskiego, skąd rozpościera się przepiękny widok na całe Tatry. Bliskość gór, lasów, Zakopanego, wyciągów narciarskich i basenów termalnych sprawia że nasza oferta jest idealna zarówno na ferie, weekendy, wakacje oraz jako baza wypadowa w góry. Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.
W ramach pobytu u nas udostępniamy dla Państwa w naszej Willi 3 pokoje gościnne oraz aneks kuchenny.
Posiadamy także pokój typu studio z odrębnym aneksem kuchennym i łazienką. W zależności od oczekiwań klientów można wynająć całe poddasze domu do 15 osób lub poszczególne pokoje.

Pokój Kwiatowy 2 osobowy z możliwością dostawki. (1 Podwójne łóżko 1 łóżko typu dostawka, kanapa rozkładana 2 osobowa)
Pokój Płazowy 4 osobowy z możliwością dostawki. ( 1 Podwójne łóżko 2 łóżka pojedyncze 1 łóżko typu dostawka)
Pokój Widokowy 2 osobowy z możliwością dostawki (+kanapa rozkładana)
Pokój typu studio z aneksem kuchennym i łazienką.

Pokoje wyposażone są w pościel z bawełnianej satyny, ręczniki oraz mydło w płynie.

Do pobytu we dwoje istnieje możliwość przygotowania szampana do pokoju. Cena uzależniona od gatunku szampana.

Dzieci do lat 3 gratis
Dzieci 3-12 lat 20-30 zł
Dorośli 30-35 zł
Cena zależy od długości pobytu uzgadniana telefoniczne
powyższe ceny nie obowiązują w okresie przedłużonych weekendów i sylwestra.
Doba standardowo kończy się o 11 w dniu wyjazdu, w sytuacji kiedy pokój na następny dzień jest wolny godzina wyjazdu do uzgodnienia.

Dla naszych Gości oddajemy do dyspozycji KARTĘ TATRZAŃSKĄ oferującą wysokie zniżki na szereg atrakcji na Podhalu.
w sezonie 2016 zniżki na:
- Termy Chochołowskie w cenie wejścia 2,5 godzinnego - wejście całodzienne, oraz przy zakupie biletu za darmo wejście do strefy leczniczej.
- Gorący Potok Szaflary - 20% zniżki
- Termy Szaflary 15% zniżki
- Karczmy i restauracje do 17% zniżki
- Atrakcje dla dzieci/kręgielnie do 30% zniżki.
więcej informacji http://www.kartatatrzanska.pl/

Do pobytu oddajemy do Państwa dyspozycji na wybrany dzień rowery górskie wraz z fotelikiem dziecięcym, oraz do pobytu powyżej 7 dni wejście 2,5 godzinne na basen, sauny, jacuzzi w Hotelu Bachledówka. Cena wliczona w koszt pobytu.

Przy krótszych pobytach oferujemy 47% zniżki na basen, sauny, jacuzzi w Hotelu Bachledówka.
Podczas lata przygotowaliśmy w ogrodzie miejsce wypoczynkowe oraz miejsce zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i dużą powierzchnią terenu zielonego do gry w piłkę.
Podczas zimy dla Państwa pociech udostępniamy górkę koło domu oraz ślizgi a dla pociech jeżdżących na nartach w najbliższej okolicy 5 wyciągów narciarskich.

Najbliżej położone atrakcje

Basen Bachledówka 5 mn. jazdy samochodem.

Termy Szaflary ok 7 min.jazdy samochodem.
Termy Chochołów ok.18 min. jazdy samochodem

Wyciągi narciarskie Ząb Stacja Potoczki - 4 min. jazdy samochodem

Stacja Suche 6 min. jazdy samochodem którą szczególnie polecam z uwagi na północne nachylenie stoku i najdłużej utrzymującą się pokrywę śnieżną.

Stacja Czerwienne Budz 6 min jazdy samochodem.

Nasz dom znajduje się w urokliwym zakątku Podhala z widokiem na całą panoramę Tatr, co zachęca do spacerów zwłaszcza że 50 m od budynku znajduje się las oraz bacówka.

Kilka słów o szlakach obok których położony jest nasz dom.

"W Bustryku, a dokładniej w górnej części wsi biegnie zielony szlak turystyczny, którym można powędrować albo do Zakopanego, albo aż na Spisz. Szlak ten biegnie z doliny Zakopianki do najwyżej położonej wsi podhalańskiej - Zębu, a stąd łagodnie opada grzbietem Pogórza Gubałowskiego do Szaflar, po drodze przecina czerwony szlak turystyczny biegnący z Szaflar do Bukowiny-Podszkla na Orawie, i wiedzie dalej na wschód. Idąc za tym szlakiem można napotkać miedzy innymi pojedyncze wapienne wzgórza Pienińskiego Pasa Skałkowego oraz drewniane góralskie chaty i barokowe spiskie kościoły.

Warto też wspomnieć ze przez górną część Bustryku, wzdłuż głównej szosy biegnącej z Gubałówki do Bańskiej Niżnej znajduje się specjalnie znakowany szlak tzw. Droga Papieska. Szlak ten powstał na pamiątkę wizyty papieża Jana Pawła II na Podhalu w 1997 r. i łączy on dokładnie te miejsca, które Papież odwiedził podczas pobytu na Podhalu, tą też trasą podróżował z Zakopanego do najstarszego podhalańskiego Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu.
Ponadto Bustryk to także istny raj dla tych, którzy kochają góry i górali (mam tu jednak na myśli nie tyle góralskich chłopaków, ile solidne jednoślady!) bowiem po całym Pogórzu Gubałowskim można jeździć rowerem bez ograniczeń. Mniejsze lub większe kółka, można dowolnie komponować zakładając przy tym w ciemno, że po upojnym zjeździe, trzeba będzie nieco się namozolić."

Kilka słów o innej trasie, rowerowej która również prowadzi przez Bustryk
Trasa górska - Ząb - Gubalówka - Bachledówka.
Długość trasy 35 km, czas przejazdu 4 godz., różnica wzniesień 300 m, trasa trudna. Początek trasy we wsi Ząb. Z Zębu jedziemy na południe na Furmanową i Gubałówkę. Cały czas piękny widok na Tatry i Zakopane. Z Gubałówki przez przysiółek Słodyczki zjeżdżamy do wsi Nowe Bystre i dalej wąską dróżką asfaltową na Bachledówkę, gdzie wielokrotnie przebywał biskup Karol Wojtyła. Piękna panorama na Tatry i Podhale. Widzimy Pisko, Babią Górę, Gorce z Turbaczem i całą grań Tatr. Dalej jedziemy przez Czerwienne do Bustryku i Zębu.

Jeśli powyższe trasy byłyby zbyt wymagające chętnie pomagamy zaplanować inną trasę wycieczki, dostosowaną do możliwości każdej osoby.

Zapraszamy

Accommodation site in the database since: 2016-01-18

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Kitchen available, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Potty) Facilities for families with children (Playground [Sandbox, Trampoline])