Ośrodek Wypoczynkowy Pod Dębem

Resort in Wójtowicach

9.7 Rating
Liczba ocen:3

Reklama

Pensjonat Lira

City: Krynica-Zdroj

Information

ul. Górna 17, Wójtowice, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Description

Mili goście,

Pensjonat „Pod Dębem” powstał w samym sercu Gór Bystrzyckich, otoczony zewsząd zniewalającymi widokami z jakich słynie Kotlina Kłodzka. Od samego początku swego istnienia, pensjonat jak i jego przyległości, niezmiennie oddają charakter całej okolicy. Znajdując się w centrum natury, otoczony stromiznami okolicznych wzniesień, „Pod Dębem” tętni górskim życiem. Poprzez połączenie wszechobecnej zieleni, zapachu gór i pięknych widoków odpoczynek zyskuje tu niepowtarzalny wymiar.

Przez ponad pół wieku budujemy tradycję, której głównym przesłaniem jest zapewnianie naszym Gościom wspomnień do których chce się wracać. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu, tak często powracają do nas znajome twarze.

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do wypoczynku w miejscu z pewnością nietuzinkowym.

Wójtowice, bo tak nazywa się miejscowość w której mieści się ośrodek „Pod Dębem”, powstała z wielkim prawdopodobieństwem na początku XIV wieku. Choć z biegiem lat nawet te ustronne miejsca się zmieniają – Wójtowice wciąż pozostają mocno zakorzenione w swych tradycjach. Dzięki temu na co dzień można cieszyć oko zabytkową zabudową wsi, wybrać się w poszukiwania XIX wiecznej górskiej kaplicy wraz z kalwarią, czy też zwiedzić pozostałości po pobliskim forcie Wilhelma II.

W odległości zaledwie kilku kilometrów od ośrodka, oprócz otaczającej ze wszystkich stron natury, ciągną się sieci szlaków turystycznych zarówno pieszych, jak i rowerowych. Tutejszy Zespół Uzdrowisk Kłodzkich – słynny na cały kraj – mile wita wszystkich amatorów relaksu i rekreacji. W zimie widoki są nierzadko nawet piękniejsze niż latem, a dzięki zróżnicowanemu terenowi, mnożą się przeróżne wyciągi narciarskie w całej okolicy. Sam Zieleniec, największy ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej, oferuje ich 28. Znajduje się 15 km od pensjonatu, można do niego dotrzeć zarówno na piechotę, jak również autem, czy organizowanym przez nas busem.

Dla amatorów rekreacji plenerowych zapewniamy boisko do piłki siatkowej, basen, a także wypożyczalnie rowerów górskich. Poszukujących większej dozy relaksu zapraszamy do naszej wiaty biesiadnej lub na grę w piłkarzyki. Organizujemy również zabawy w naszej sali dyskotekowej. Wszystkich szukającyh relaksu zapraszamy do centrum SPA

Accommodation site in the database since: 2009-03-06

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 16:00 to 11:00
  • At the disposal of guests: Grill, Place for a bonfire, Sports equipment rental, Udogodnienia Spa/wellness, (Jacuzzi, Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Iron and ironing board available, Ironing on request)
  • Conveniences: Air conditioning
  • Within the facility: Canteen, Bar/Restaurant, (Bar) Sport i rekreacja (Swimming pool included in the price, Sports pitch)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Payments: Credit cards accepted
  • Meal options: Meal options (Breakfast, Dinner, Supper, Dinner and supper in one, Tea)
  • For families with children: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Cot, Baby chair, Baby bathtub, Potty) Facilities for families with children (Playroom for children, Playground [Sandbox, Swings], TV/game/recreation room)