Hostel Kigo

Hostel in Olkuszu

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

City: Krynica-Zdrój

Information

ul. Przemysłowa 15 , 32-300 Olkusz odległość od centrum: 2.5 kilometers

Description

Hostel „KIGO” to wygodny i niedrogi hostel położony w Olkuszu. Hostel oferuje tanie noclegi oraz różnorodną strukturę pokoi adresowaną dla odwiedzających Olkusz zarówno w celach turystycznych jak i osób przybywających w celach zarobkowych. Adresowany dla rodzin, grup, studentów, pracowników. „KIGO” to najtańszy tego typu obiekt w Olkuszu o tak wysokim standardzie.
Hostel Kigo położony jest w Olkuszu, malowniczej miejscowości w samym sercu Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Okolica namawia do licznych wędrówek pieszych oraz wycieczek rowerowych. Olkusz to miasto w woj. Małopolskim w odległości około 50 km od Krakowa i 60 km od Katowic. Jest to zaciszne miejsce ale, z dogodnym połączeniem komunikacyjnym Olkusz-Kraków, Olkusz-Katowice ( 3-4 min pieszo do przystanku, busy jeżdżą co kilkanaście minut) co czyni tą lokalizację atrakcyjną.
Hostel „KIGO” ma do zaoferowania 80 miejsc noclegowych. Oferujemy przestronne, komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i balkonami w spokojnej części Olkusza. Każdy z pokoi wyposażony jest w czystą pościel, stoliki i krzesła, szafki, szafę ubraniową, ręczniki. W każdym pokoju znajduje się łazienka: wc, umywalka, prysznic.
W bezpośredniej bliskości znajduje się restauracja i snack bar, gdzie można wybrać się na posiłek, lub skorzystać z naszej ogólnodostępnej kuchni i przygotować sobie posiłek we własnym zakresie. W całym budynku działa sieć bezprzewodowego Internetu.
Goście mogą skorzystać również z pralki, suszarki mechanicznej, suszarki do włosów, żelazka i deski do prasowania. W hotelu działa również przechowywania bagażu.
Przed hotelem znajduje się duży parking dla samochodów. Możliwość dojazdu i zaparkowania dużych aut ciężarowych, TIR. Nasi goście mogą również skorzystać z wyposażonej w sprzęt AGD kuchni, jadalni. Na terenie obiektu znajduje się miejsce do wypoczynku z TV i grami zespołowymi, jest też ogólnodostępny Internet.

Co najważniejsze hostel „KIGO” jest najtańszym tego typu obiektem w Olkuszu o tak wysokim standardzie. Przyjedź i sprawdź. Zapraszamy.

Accommodation site in the database since: 2016-02-22

Expand Collapse

  • Check in/Check out: from 14:00 to 12:00
  • At the disposal of guests: Kitchen available, Udogodnienia Spa/wellness, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Washing machine available, Iron and ironing board available, Laundering on request)
  • Within the facility: Sport i rekreacja (Gym/fitness club)
  • For car driving guests: Parking lot/Garage (Parking lot included in the price)
  • For business: Conference rooms
  • Internet: Internet (wifi)
  • For guests with pets: Pets welcome
  • Reception desk: Reception desk open 24/7
  • For families with children: Facilities for families with children (TV/game/recreation room)